banner

Wpadli z narkotykami

Ponad 400 gramów marihuany, około 30 g. amfetaminy, a także niewielkie ilości haszyszu ujawnili radzyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Placówki Straży Granicznej w Terespolu. Narkotyki znajdowały się m.in. w podwieszanym suficie domu mieszkalnego, a także w pomieszczeniach zajmowanych przez dwóch mężczyzn w wieku 26 i 35 lat. Dzisiaj z ich udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w wczoraj na terenie Radzynia Podlaskiego. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Placówki Straży Granicznej w Terespolu wraz z psem służbowym, weszli na teren jednej z posesji. Z posiadanych informacji wynikało, że zamieszkujący ją 26-letni mężczyzna posiadać może środki odurzające. Mundurowi zapukali również do mieszkania 35-letniego mężczyzny, który również może posiadać narkotyki.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów marihuany, niemal 28 gram amfetaminy, a także niewielkie ilości haszyszu. Narkotyki znajdowały się m.in. w podwieszanym suficie domu mieszkalnego, a także  w pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyzn.

26 i 35-latek zatrzymani zostali do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszeli zarzuty, zostaną również  doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Woda we Wrzosowie przydatna do spożycia

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Finał III Radzyńskiego Tygodnia Teatru

Skomentuj