banner

Wręczenie nagród w konkursie na nazwę „domków na książki”

Spotkanie odbędzie się dziś, o godzinie 17:00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zenona Przesmyckiego. W imieniu Pani Dyrektor Grażyny Kratiuk oraz pracowników MBP  serdecznie gratulujemy osobom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie!

Z końcem lutego br. jury rozstrzygnęło konkurs na nazwę „domków na książki” w ramach projektu „Tu mieszkam, Tu czytam, Tu zmieniam”
Spośród nadesłanych 44 propozycji nazw „domków na książki” Komisja Konkursowa w drodze głosowania przyznała nagrodę, określoną w regulaminie Konkursu, następującym osobom:

I nagroda– „książniczka” Elżbieta Ostasz
II nagroda – „książniczki” Ewa Śliwińska
Wyróżnienie – Jakub Hapka, Sławomir Mackiewicz, Magdalena Mitura, Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy, Monika Gołoś, Anna Stolarczyk, Adam Świć.

Nagrodami są przenośny głośnik JBL CLIP2 oraz zestaw książek.

„Little Free Library” to inicjatywa znana na całym świecie, wielki sukces odnosi w krajach anglosaskich.  Teraz w Radzyniu będzie można przeczytać książkę z mini-biblioteki, która stanie w kilku punktach miasta i będzie wyglądała jak pałac Potockich.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Wolontariusze z Chin i Sri Lanki w Ulanie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Skomentuj