Wygrali na Lutni

Nie minął kwadrans spotkania, a KS Az-Bud Komarówka Podlaska po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Mateusza Janiaka oraz samobójczym trafieniu zawodnika z Piszczaca prowadziła różnicą dwóch bramek. Ostatecznie, mecz skończył się zwycięstwem „żółto-czarnych” (2-1).

Licznie przybyła grupa kibiców z Komarówki już na początku spotkania cieszyła się z bramki dla Komarówki. Dawid Patkowski był faulowany w polu karnym, a „jedenastkę” na bramkę pewnym strzałem zamienił Mateusz Janiak.

Była 13 minuta, a AZ-BUD prowadził już różnica dwóch bramek. Dośrodkowanie Patryka Klimiuka z narożnika boiska na drugą bramkę zamienił … Obrońca gospodarzy strzelając piłkę w „okienko” swojej bramki. AZ-BUD miał kilka okazji, aby „dobić” rywali, jednak często zabrakło zimnej krwi i trochę spokoju.

Lutnia swojej szansy szukała po dośrodkowaniach z rzutów wolnych co w końcówce pierwszej połowy przyniosło efekt dając gospodarzom bramkę kontaktową.W drugiej połowie spotkanie było bardzo zacięte, jednak na wysokości zadania stawali obaj bramkarze w konsekwencji czego wynik do końca nie uległ zmianie.

Zawodnicy dziękują wszystkim, którzy przyjechali, wierzyli w nas i pomogli, zwłaszcza w nerwowej końcówce!

Skład KS AZ-BUD: Karol Bieliński- Mateusz Janiak, Marcin Marczuk, Ernest Bobruk, Patryk Klimiuk- Robert Szydło, Mikołaj Ilczuk- Krzysztof Klimiuk, Mateusz Daniłko, Paweł Klimiuk- Dawid Patkowski

Ponadto grali: Grzegorz Jędrzejewski, Tomasz Iwaszko, Bartosz Bijata, Wojciech Welo, Andrzej Zieniuk

„Jest tylko jeden burmistrz i to ja reprezentuję miasto. Proszę przyjmować tylko moje wyjaśnienia”.