banner

Wypadek podczas jazdy testowej

Policjanci z Radzynia Podlaskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Skoki gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego zawracania, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Do radzyńskiego szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący volkswagenem. Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 9:40 na drodze powiatowej w miejscowości Skoki, gm. Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że  kierujący samochodem osobowym marki Audi A7, 30-letni mieszkaniec gm. Czemierniki wykonując jazdę testową po naprawie auta, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Prawdopodobnie kierowca audi zawracał na skrzyżowaniu nie mając pewności, że może ten manewr wykonać bezpiecznie w efekcie wjechał wprost pod koła jadącego za nim volkswagena, którym kierował 37-letni mieszkaniec gm. Czemierniki.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala z obrażeniami ciała trafił 37-letni kierujący.

Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Apelują również do kierowców o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę, gdyż chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

 

Wiktoria Skowron laureatką Festiwalu „Uśmiech Orła”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Nagięli Stal, czyli skuteczna pogoń Orląt

Skomentuj