banner

Wypadek w Białej

Radzyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło przedwczoraj o godz. 17:30 na DK-63 w miejscowości Biała. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo podczas manewru omijania nieoświetlonego pojazdu, który był na tym samym pasie ruchu, zjechał na pobocze wjeżdżając do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Biała. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo podczas manewru omijania nieoświetlonego pojazdu, który był na tym samym pasie ruchu, zjechał na pobocze wjeżdżając do przydrożnego rowu , a następnie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd po uderzeniu i odbiciu się od drzewa powrócił z powrotem na drogę. Kierujący osobówką, 24-letni mieszkaniec gminy Ulan Majorat w wyniku zderzenia odniósł obrażenia, podróżował sam.

Przewieziony przez załogę karetki pogotowia do miejscowego szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna. Przez kilka godzin kierowcy musieli omijać miejsce zdarzenia przez zorganizowane przez policjantów objazdy, gdyż droga w obu kierunkach była całkowicie zblokowana.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku i apelują o ostrożność i rozsądek na drodze.

Wyślij „Listy do M.”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Akademia z okazji Święta Niepodległości w SP1

Skomentuj