banner

Wypadek w Czemiernikach

Radzyńscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło przedwczoraj w miejscowości Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem podjął manewr skrętu w lewo, w trakcie którego doszło do zderzenia z osobową mazdą. Motorowerzysta z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Przedwczoraj po godz. 12 w Czemiernikach na ul. Parczewskiej doszło do zderzenia motoroweru marki Romet z samochodem osobowym marki Mazda. Jak wstępnie ustalili policjanci radzyńskiej jednostki kierujący motorowerem 69-letni mieszkaniec gminy Czemierniki wykonywał manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu. W tym samym czasie kierujący samochodem osobowym m-ki Mazda Premacy, 63-letni mieszkaniec gm. Drelów rozpoczął manewr wyprzedzania kierującego motorowerem.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący jednośladem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu. Nawet najprostsze manewry mogą zakończyć się tragicznie.

Skąpani w słońcu

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Nowe ognisko ASF w gminie Ulan-Majorat

Skomentuj