banner

Wypadek w Tchórzewie

Policjanci z Radzynia Podlaskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej K-19 w miejscowości Tchórzew Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Citroen Jumper, podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym w tym samym kierunku rowerzystą. Cyklista z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11:40 na drodze krajowej K-19 w miejscowości Tchórzew Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Citroen Jumper, 30-letni mieszkaniec  gminy Wohyń, podczas holowania samochodu marki  Renault Master doprowadził do zderzenia z jadącym w tym samym kierunku rowerzystą. Do wypadku doszło podczas wyprzedzania kierującego jednośladem.

W wyniku wypadku 62-letni mieszkaniec gm. Borki cyklista, doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. W chwili zdarzenia kierujący citroenem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Zapraszamy na bal charytatywny do Ulana

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Ferie z MOSiR-em

Skomentuj