banner

Wypadek w Turowie

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 19:40 na drodze krajowej K-19 w miejscowości Turów gm. Kąkolewnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Renault Clio, potrąciła pieszego. W wyniku wypadku 57-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, około godz. 19:40 w miejscowości Turów gm. Kąkolewnica na drodze K-19. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Renault Clio, 27-letnia mieszkanka gm. Kąkolewnica, jadąc w kierunku Lublina, potrąciła pieszego, który prowadząc rower przechodził przez jezdnie na skrzyżowaniu w rejonie przejścia dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego 57-letni pieszy, mieszkaniec również gm. Kąkolewnica doznał obrażeń ciała i został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. W chwili wypadku kierująca Renault był trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie, natomiast pieszy posiadał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Dzień Otwarty Targów Ochrony Granic

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Konsultacje społeczne w Borkach

Skomentuj