banner

XIII Liga Halowa Piłki Nożnej

Jutro, 11 marca odbędą się finały XIII edycji Ligi Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Powiatu Radzyńskiego. O godz. 13.00 poznamy zwycięzców, nastąpi też wręczenie nagród. 

TERMINARZ ROZGRYWEK

FAZA GRUPOWA

Grupa A sobota, 25 lutego 2017 r.

 SP 2 DZIEWCZYNYSP 2 RADZYŃ PODL. 0 : 7

 SP 1 RADZYŃ PODL. SP BIAŁKA 8: 2

 SP BIAŁA SP 2 DZIEWCZYNY 1 : 3

 SP 1 RADZYŃ PODL.SP 2 RADZYŃ PODL. 0 : 2

 SP BIAŁA SP BIAŁKA 0 : 4

 SP 2 DZIEWCZYNY SP 1 RADZYŃ PODL. 0 : 12

 SP BIAŁA SP 2 RADZYŃ PODL. 0: 8

 SP 2 DZIEWCZYNYSP BIAŁKA 1: 2

 SP 1 RADZYŃ PODLSP BIAŁA 10 : 1

SP BIAŁKA SP 2 RADZYŃ PODL. 0 : 5

T A B E L A K O Ń C O W A G R U P Y A
1
SP 2 RADZYŃ PODLASKI

15

22

0

2
SP 1 RADZYŃ PODLASKI

12

30

5

3 SP BIAŁKA

6

8

14

4 SP 2 DZIEWCZYNY

3

4

22

5 SP BIAŁA

0

2

25

STRZELCY:

12 – C. WARDZIAK [SP 1]
10 – K. GŁOS [SP 1]
7 – S. BARYŁA [SP 2]
6 – B. KOWALSKI [SP 2], E. BIERNACKI [SP BIAŁKA]
4 – A. GŁOS [SP 1]
3 – S. WALCZYNA [SP 2]
2 – D. DRAGAN, J. KOWALSKI [SP 2], K. LITWINIEC [SP 1], K. JUCHIMIUK [SP BIAŁKA], G.KOŁODZIEJCZYK [SP2 GIRLS]
1 – P. POPŁAWSKI, D. BORKOWSKI [SP 2], I. PACHAŁA, J. RYCAJ [SP 1], I. GOLEC, K. ZABIELSKI [SP BIAŁA], Z. BLICHARZ, A. ZYKUBEK [SP2 GIRLS]

Grupa B sobota, 4 marca 2017r.

 SP BRZOSTÓWIECSP KOMARÓWKA PODL. 0 :8

 SP 2 SOKÓŁ SP SUCHOWOLA 1 :1

SP ŻABIKÓW SP KOMARÓWKA PODL 0 :3

 SP BRZOSTÓWIECSP CZEMIERNIKI 0 :2

 SP 2 SOKÓŁ SP ŻABIKÓW 2 :1

SP SUCHOWOLA SP CZEMIERNIKI 1 :0

 SP KOMARÓWKA PODL.SP 2 SOKÓŁ 0 : 3

 SP BRZOSTÓWIECSP ŻABIKÓW 2 : 1

 SP KOMARÓWKA PODL.SP SUCHOWOLA 2 : 2

 SP CZEMIERNIKISP 2 SOKÓŁ 0 : 1

 SP BRZOSTÓWIECSP SUCHOWOLA 0 : 3

 SP ŻABIKÓW SP CZEMIERNIKI 0 : 3

 SP 2 SOKÓŁ SP BRZOSTÓWIEC 3 : 0

 SP SUCHOWOLASP ŻABIKÓW 1 : 1

SP KOMARÓWKA PODL. SP CZEMIERNIKI 1 : 2

T A B E L A K O Ń C O W A G R U P Y  B
1
SP 2 SOKÓŁ

13

10

2

2
SP SUCHOWOLA

9

8

4

3 SP CZEMIERNIKI

9

7

3

4 SP KOMARÓWKA PODL.

7

14

7

5 SP BRZOSTÓWIEC

3

2

17

6 SP ŻABIKÓW

1

3

11

STRZELCY:

7 – SZ. SOKOŁOWSKI [SP KOMARÓWKA PODL.]
6 – I. MELCHIOR [ SP 2 SOKÓŁ]
5 – T. WĄSOWICZ [SP KOMARÓWKA PODL.]
3 – M. KAPITAN [SP 2 SOKÓŁ], G. SEKUŁA [SP SUCHOWOLA], J. MATYNKOWSKI [SP ŻABIKÓW]
2 – K. WAWRZYSZCZAK, J. KOLĘDA [SP SUCHOWOLA], M. DRABIK, M. ŚWIĆ, P. CHOLEWA [SP CZEMIERNIKI]
1 – M. STANISŁAWSKI [SP SUCHOWOLA], P. CYBULAK, M. OSIOR [SP BRZOSTÓWIEC]

TABELA POCZĄTKOWA FINAŁ A
SP 2 RADZYŃ PODLASKI

6

7

0

SP SUCHOWOLA

4

2

1

SP 2 SOKÓŁ

4

2

1

SP 1 RADZYŃ PODLASKI

3

8

4

SP BIAŁKA

0

2

13

SP CZEMIERNIKI

0

0

2

 

TABELA POCZĄTKOWA FINAŁ B
SP KOMARÓWKA PODL.

6

11

0

SP 2 (DZIEWCZYNKI)

3

3

1

SP BRZOSTÓWIEC

3

2

9

SP BIAŁA

0

1

3

SP ŻABIKÓW

0

1

5

FINAŁ

sobota, 11 marca 2017r.

godz. 9.00 SP 2 DZIEWCZYNKISP BRZOSTÓWIEC ____ : ____

godz. 9.15 SP 2 RADZYŃ PODL.SP 2 UKS SOKÓŁ ____ : ____

godz. 9.30 SP SUCHOWOLASP BIAŁKA ____ : ____

godz. 9.45 SP 1 RADZYŃ PODL.SP CZEMIERNIKI ____ : ____

godz. 10.00 SP ŻABIKÓW SP BIAŁA ____ : ____

godz. 10.15 SP 1 RADZYŃ PODL.SP SUCHOWOLA ____ : ____

godz. 10.30 SP BIAŁKASP 2 UKS SOKÓŁ ____ : ____

godz. 10.45 SP 2 RADZYŃ PODLSPCZEMIERNIKI ____ : ____

godz. 11.00 SP 2 DZIEWCZYNKISP KOMARÓWKA PODL. ____ : ____

godz. 11.15 SP BIAŁA SP BRZOSTÓWIEC ____ : ____

godz. 11.30 SP 1 RADZYŃ PODL.SP2 UKS SOKÓŁ ____ : ____

godz. 11.45 SP BIAŁKASP CZEMIERNIKI ____ : ____

godz. 12.00 SP 2 RADZYŃ PODLSP SUCHOWOLA ____ : ___

godz. 12.15 SP 2 DZIEWCZYNKI SP ŻABIKÓW ____ : ____

godz. 12.30 SP BIAŁA SP KOMARÓWKA PODL. ____ : ____

godz. 13.00 – UROCZYSTE PODSUMOWANIE ZAWODÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD

Poznali los Niezłomnych

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dzień Kobiet w Tchórzewie

Skomentuj