banner

Zagrali w słusznym celu

W ubiegłą sobotę, już po raz drugi, odbył się koncert charytatywny wspierający akcję „Szlachetna Paczka”, zorganizowany przez uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.

Przychodząc w sobotni wieczór do radzyńskiej Oranżerii można było połączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem całkowity dochód z biletów przeznaczony został na pomoc potrzebującej rodzinie z okolic Radzynia. Na scenie pojawili się młodzi wykonawcy, którzy zaprezentowali bardzo różnorodny repertuar, trafiając bez wątpienia w gusta przybyłych słuchaczy. Było lirycznie i energetycznie.

Podczas koncertu widzowie usłyszeli m.in. „Cykady na Cykladach” w wykonaniu Aleksandry Warpas, której akompaniowali Mateusz Kuchciak i Wojciech Molas Gil, utwór „Say Something” zaśpiewała Weronika Adamska, a Michał Musiatowicz w brawurowym stylu zagrał utwór „I’m alright”. Na scenie pojawiły się także Olga Szewczyk, Anna Mikitiuk, Liwia Wojtaś, Julia Jankowska i Aleksandra Słowikowska, które specjalnie na ten dzień zjednoczyły siły i wykonały poruszający utwór Clinta Mansella z filmu „Requiem dla snu”. Na koniec wystąpiła znana i lubiana przez radzyniaków grupa Moll Ass Band, która nie dała, późną już porą, usnąć publice.

Msza św. za Ojczyznę w 34 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Otwarcie Bramy Miłosierdzia w Radzyniu Podlaskim

Skomentuj