banner

Zamiast inauguracji w Jarosławiu, walka z Huraganem w PP

W najbliższy weekend rozgrywki miała wznowić grupa czwarta III ligi, w której rywalizują „biało-zieloni”. Wiadomo już jednak, że zgodnie z planem wystartuje tylko Motor.

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z zalegającym śniegiem na niektórych boiskach oraz bardzo złym stanem muraw mecze 18. kolejki zostaną odwołane – głosi komunikat związku prowadzącego rozgrywki. Mecze pierwszej, wiosennej serii gier przełożono na środę, 18 kwietnia ( o godz. 16.00). Orlęta w ramach Pucharu Polski mają zmierzyć się z Huraganem Międzyrzec Podlaski na sztucznym boisku w Białej Podlaskiej w niedzielę, o 15.30.

Czy „biało-zieloni” wybiegną na boisko w sobotę, 17 marca o godz. 14.00 ze Spartakusem Daleszyce? Niby za oknem obserwujemy odwilż i rosnącą temperaturę, ale…

***

Ostatnim wzmocnieniem drużyna Damiana Panka jest Maksymilian Brzosko.

POZYCJA:Pomocnik DATA URODZENIA:29.03.1997  WZROST:186 WAGA:77 POPRZEDNIE DRUŻYNY:Jagiellonia Białystok, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Warszawa, Victoria Sulejówek, Znicz Pruszków, Znicz II

 

 

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Działania „Alkohol i narkotyki”

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Jan Kondrak „O miłości”

Skomentuj