banner

Zapraszamy na Letnią Scenę ROK

W  niedzielę, 12 sierpnia po raz kolejny mieszkańcy Radzynia będą mogli uczestniczyć w Letniej Scenie Radzyńskiego Ośrodka Kultury. Tym razem będzie można zwiedzić Pałac Potockich z przewodnikiem, obejrzeć „Legendę o Smoku Wawelskim” oraz wysłuchać koncertu zespołu „Desire”.

Z racji, że radzyński Pałac Potockich będzie remontowany i jest to ostatnia okazja, by zobaczyć jak obecnie wygląda on w środku, organizatorzy Letniej Sceny zapraszają na jego bezpłatne zwiedzanie. – W trzech turach, o godz. 15.00, 16.00 i 17.00, w holu korpusu głównego, na wszystkich zainteresowanych będzie czekał przewodnik. Oprowadzi on wszystkich zainteresowanych po pałacowych wnętrzach, w których dodatkowo zostanie wyeksponowanych osiem wystaw czasowych – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Następnie, o godz. 16.00, na scenie od strony północnej radzyńskiego pałacu, odbędzie się teatrzyk dla dzieci pt. „Legenda o Smoku Wawelskim”.

Po nim, o godz. 17.00 Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert parczewskiego zespołu „Desire”. Jak piszą o sobie: Rockowi. Niekulturalni.Niepoprawni. Głośni.

W przypadku mało sprzyjającej pogody zaplanowane wydarzenia odbędą się w korpusie głównym Pałacu Potockich.

Kolejne zmiany w miejskim budżecie. Potrzebny kredyt krótkoterminowy na realizację zadań zw. z fotowoltaiką

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Rajd Rowerowy Doliną Tyśmienicy

Skomentuj