banner

Zignorował „Stop”

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na skrzyżowaniu drogi K-19 z ulica Brzostówiecką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Audi A4, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu, zderzył się ze pojazdem marki BMW. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący BMW. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15:30  na skrzyżowaniu drogi K-19 z ul. Brzostówiecką w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, 18-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym marki BMW. 18-letni kierujący audi jadąca od strony miejscowości Brzostówiec prawdopodobnie nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” nie udzielając pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową kierującemu BMW. Drugim autem kierował 49-letni mieszkaniec gm. Borki. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący BMW.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Wrzos zaprasza na „podwójny” koncert

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Spotkania komendanta straży z dyrektorami i nauczycielami

Skomentuj