banner

Spójrz w niebo nad polskimi miastami

  Prawda jest dziwniejsza niż fikcja.Tak dziwna,że doprawdy trudno w to uwierzyć. Na szczęście nie trzeba wierzyć – wystarczy spojrzeć w górę.

Smuga gwałtownie rozpoczyna bądź kończy w trakcie lotu samolotu.Oznacza to ,że samolot wystartował z wyłączonymi silnikami lub wyłączył je w trakcie lotu. Dokąd lecą samoloty, krążące tam i z powrotem,tworzące na niebie kraciaste wzory?
Jak to możliwe,że Agencja Ochrony Środowiska odmawia przyjęcia próbek do badań?
Rosalind Peterson na konferencji ONZ ws.zmian klimatu zorganizowanej w 2007 r.w Nowym Jorku potwierdza,że istnieje program modyfikacji pogody  trwałych smug kondesacyjnych i eksperymentów z jonosferą,które mogą doprowadzić do zniszczenia życia na naszej planecie.
Naukowcy,lekarze i piloci udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania  jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie CHEMTRALIS I geoinżynerii, które odbyło się 15 lipca 2014 roku w Kalifornii.Eksperci przedstawiają dowody niebezpiecznych skutków geoinżynerii, zwanej CHEMTRALIS (Smug chemicznych)prowadzonych przez rząd USA zarówno na przyrodę, jak i na człowieka.
Same Stany Zjednoczone przyznały się do spuszczania niebezpiecznych substancji kiedy nasz rząd zacznie o tym rozmawiać ,dlaczego tak wielu ludzi nie ma pojęcia o takich działaniach,komu tak bardzo zależy żeby nam wmawiać, że to dla naszego dobra, skoro badania pokazują co innego.

Kim ja jestem?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Jak mogłoby brzmieć radzyńskie przemówienie prezydenta?

Skomentuj