banner

Sami dublerzy, same sobowtóry

-Skąd ja go znam? Ale jest Pan(i) podobna do…Być może kilkakrotnie miałeś takie odczucie, przechadzając się ulicami miasta.

Do zaprzyjaźnionego sklepu wieczorami, pytając o kości dla psa, zachodzi z nie najświeższym oddechem, Andrzej Zaucha. Rano, w dni powszednie, na 6.30 przychodził do MBNP Louis de Funes.

Sepp Blatter widywany jest w niedzielę na 9.00. Dustin Hoffman prowadzi na ryneczku warzywniak, jego znajoma podobna jest do wykreowanej przez niego w ’82 „Tootsie”.

Pani o blond włosach z obuwniczego „na mieście” w wolnych chwilach pewnikiem śpiewa w chórkach. Poniżej jej udział w koncercie Wodeckiego z „Mitchami”:

Mamy też pogodnego Grzegorza Halamę Oklasky, ktoś zna lidera Queen.

Mojego wujka pani w dużym LUX-ie wzięła kiedyś za Artura Żmijewskiego. Podczas wesela pod Warszawą, jeden z gości zapytał mnie: ” a pan nie pracuje w telewizji?”. Piotr Gembarowski? Jeden z redakcyjnych kolegów uważa, że jednak bardziej Iwo Bender z „Kulisów manipulacji”na Republice.

 

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Polubić Siebie

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Czy było warto?

Skomentuj