banner

Jawne Oszustwo Wyborcze

Już niedługo po raz kolejny Polacy pójdą do urn. Tym razem będziemy decydować czy jesteśmy za wprowadzeniem Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. W kilku punktach chciałbym przedstawić dlaczego nie warto popierać tego szkodliwego postulatu jednego z byłych kandydatów na prezydenta.  

 JOWy to nie głos narodu polskiego ale jedynie prywatny postulat celebryty Pawła Kukiza.

 JOWy to ostatnia deska ratunku dla Platformy Obywatelskiej, która na przestrzeni ostatnich ośmiu lat rujnowała i okradała państwo polskie.

 JOWy to następne wydanie okrągłego stołu, przez które nadal będą sprawować władzę nad nami ludzie wywodzący się ze zbrodniczego systemu komunistycznego.

 JOWy są sprzeczne z konstytucją, w której zostało napisane, że wybory powinny być proporcjonalne.

 JOWy  zabetonują na kolejne lata polską scenę polityczną, dając mandaty poselskie tylko członkom dwóch największych partii.

 Partia rządząca będzie manipulować kształtem okręgów tak, aby to ich kandydaci otrzymali mandaty w jak największej liczbie.

 JOWy umożliwią dostanie się do sejmu lokalnym krezusom, którzy często mają nieczyste intencje względem naszego państwa.

 JOWy uniemożliwią dostanie się do sejmu ludziom, którym zależy na poprawieniu naszego bytu i umocnieniu pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

 Na koniec przedstawiam grafikę, która przedstawia rozkład mandatów po ostatnich wyborach w Wielkiej Brytanii. Proszę zwrócić uwagę na stosunek głosów względem liczby uzyskanych mandatów w partiach UKIP i Szkockiej Narodowej.

jow

 

 

Tako rzecze Henio Lermaszewski

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Akcje deportacyjne

Skomentuj