banner

Polska przede wszystkim dla Polaków.

 

Już od dłuższego czasu w całej Europie głównym tematem którego nie da się nie zauważyć jest kwestia fali imigrantów nacierająca z Bliskiego Wschodu i Afryki. Wokół tej sprawy pojawiają się głosy zarówno przeciwników, jak i zwolenników przyjmowania uciekinierów z południa.

Pośród argumentów ludzi popierających przyjmowanie uchodźców można zaobserwować coś dotychczas niesłychanego. Ci ludzie skupieni wokół skrajnej lewicy, którzy od lat zajmowali się atakowaniem Kościoła Katolickiego, akurat w tym przypadku zasłaniają się autorytetem Ojca świętego, który poparł przyjmowanie prześladowanych uchodźców politycznych. Sprawa ta jest naprawdę zaskakująca, ponieważ ciężko jest brać na poważnie osoby, które dostosowują swoje poglądy do panującej sytuacji. Ten przypadek jednak nie stanowi jednak kuriozum tej sytuacji. Bowiem dotychczasowi piewcy równouprawnienia i promowania sodomii w postaci feministek i aktywistów gejowskich próbują nam w mówić, że islam to religia pokoju. Z kolei islamiści otwarcie deklarują swoje obrzydzenie do dewiantów i nie liczą się z prawami kobiet.

Gdy w zepsutej części Europy odbywają się parady równości i manifesty feministek, w tym samym czasie na Bliskim Wschodzie za bycie odmieńcami traci się na szubienicach homoseksualistów oraz bezkarnie poniża i bije kobiety. Mnie jednak nie dziwią te sprzeczne ze sobą działania ludzi z tego powodu, że mamy do czynienia z ciągłym matactwem tych, którym w większości tak naprawdę nie zależy na zrobieniu dobrze mniejszościom seksualnym ani na zagwarantowaniu bezpieczeństwa jakimkolwiek uchodźcom. Te osoby działają wyłącznie na korzyść obcych i nieprzyjaznym nam rządom zagranicznych mocarstw.

Wpływom tych ludzi, którzy od lat zajmują się osłabianiem naszego państwa moralnie i gospodarczo, uległa już część społeczeństwa. Ten osoby pochłonięte na co dzień ślepą pracą w imię zgubnego konsumpcjonizmu, nie potrafią znaleźć odrobiny czasu na własną refleksję wobec bieżących spraw/ wybierają łatwiejszą drogę. czyli pozwalają aby to telewizja głównego nurtu za nich myślała.

Decyzje zgoła łatwiejsze mogą być opłakane w skutkach, gdyż do Europy nie przybywają tylko ludzie naprawdę poszkodowani, ale przede wszystkim młodzi, zapaleńczy mężczyźni, którzy przed wyjazdem ze swoich państw za pieniądze z zachodu zajmowali się obalaniem dotychczasowego porządku tam panującego, a następnie tworzyli państwo islamskie- ISIS. Dzisiaj przedstawia ich jako biednych i poszkodowanych uchodźców, którym należy się dosłownie wszystko. Media, aby zamydlić nam oczy ,są gotowe posunąć się do naprawdę podłych i kłamliwych czynności. Kilka dni temu świat obiegło zdjęcie ciała małego chłopczyka wyrzuconego na plażę. Widok był naprawdę nieprzyjemny. Jak się później okazałom dziennikarze są aż tak bezczelni, że zamiast oddać należyty szacunek zmarłemu postanowili urządzić sobie sesję zdjęciową i w miarę potrzeb obiektywu profanowali zwłoki chłopca.

Jako ciekawostkę dodam, że nasi rodacy – Tatarzy, którzy również wyznają tą wiarę co większość uchodźców, stanowczo sprzeciwia się przyjmowaniu swoich braci w wierze z Bliskiego Wschodu, ponieważ zdążyli się poznać na tamtejszych odłamach islamu i są przez nich bardziej znienawidzeni niż my, rzymscy katolicy.

Strona opowiadająca się za zatrzymaniem napływu imigrantów wydaje się być najrozsądniejsza, ale wśród nich znajdują się też jednostki, które niestety psują wizerunek tej części osób, które faktycznie mają rację w tej sprawie. Chodzi mi o ludzi, którzy kierują się płytkimi pobudkami i mają zakodowaną niechęć do kogokolwiek, kto jest chociaż trochę inny od nich. Takich osób proszę nawet nie brać pod uwagę.

W czasie gdy zwolennicy przyjmowania uchodźców zasłaniają się autorytetem papieża, a nam zarzucają nieposłuszeństwo z ich strony pada jedno wielkie kłamstwo. My-czyli przeciwnicy otwierania naszych granic dla każdego, kto każe nazywać się prześladowanym, naprawdę chcemy pomóc naszym braciom w wierz,e czyli chrześcijanom. Niestety jest ich tak niewielu dlatego, że odkąd tylko Zachód interweniował na Bliskim Wschodzie zaczęła się ich gehenna i prześladowanie. Nawet w drodze do Europy byli kolejno wyrzucani z pontonów jako wrogowie islamu. Nasze służby nie są przygotowane na tyle, aby mogły zweryfikować, kto może być cichym wysłannikiem Kalifatu.

Gdy Zachodnia Europa po kolei zamyka swoje granice dla imigrantów, a nam narzuca coraz większą ich liczbę do utrzymywania zapominamy, że na Wschodzie pozostają w dalszym ciągu nasi rodacy, w ogarniętym wojną Donbasie i Kazachstanie. Naszym obowiązkiem i sprawą honoru jest pomoc najpierw tym ludziom.

Nie zrozumieją nas, Ci którzy nie identyfikują się ze spuścizną cywilizacji łacińskiej i nie rozumieją, że na naszych oczach odbywa się kolejne starcie między kulturami europejską a muzułmańską. Gdy dla niektórych tylko temat w telewizji jest dłużej puszczany niż inne, to dla naszym czyli Europejczyków z krwi i wiary nastaje próba, w której może zwyciężyć tylko jedna ze stron.

Deus Vult!

11227869_918219158233647_6026736596111715084_n

Coś się kończy – Coś się zaczyna

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wielki przekręt sfrustrowanego Owsiaka.

Skomentuj