banner

Z parafii Św. Anny

Dzisiaj liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II – naszego Papieża – okazja nadzwyczajna oddania, w opiekę naszej Ojczyzny, rodzin, każdego z nas z ucałowaniem relikwii.

1.Jutro 23 dzień miesiąca –  o 18.00 Msza Św. za zmarłych polecanych w wypominkach do Bł. Męczenników Podlaskich z ucałowaniem relikwii i prośbą o ich wstawiennictwo za nami w niebie.

2. W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.

3. W Piątek – modlitwa wspominkowa za zmarłych z Koronką do Miłosierdzia Bożego od g. 17.00. Schole zapraszamy na próbę na 16.00

4. Codziennie Nabożeństwo Różańcowe o 17.30, potem Msza Św, z wyjątkiem soboty ze względu na ślub o 17.00, nabożeństwo Różańcowe po Mszy Św. wieczorowej.

5. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w najbliższą Niedzielę o 17.00

6. Pielgrzymka do Gietrzwałdu z naszej parafii 4 i 5 listopada – przyjmujemy zgłoszenia w zakrystii.

7. Dziękujemy za kwiaty p. Elżbiecie Wojtysiak i Dyrekcji Szkoły Podst. Nr 2 w Radzyniu Podl.

8. Zbliża się listopad: Uroczystość Wszystkich Św. i Dzień Zaduszny – pamiętajcie o waszych bliskich zmarłych – o ich grobach i duszach. Przyjmujemy na tradycyjne wypominki: roczne, półroczne, kwartalne i jednorazowe. Pisząc imiona waszych zmarłych – piszcie tez dokładny adres i wielkość składanej ofiary. Msze Św. za naszych zmarłych polecanych w wypominkach odprawiają się w Oktawę od 1 do 8 listopada i każdego 23 miesiąca przez wstawiennictwo Bł. Męczenników z Pratulina. Modlimy się za nich w każdy piątek do Miłosierdzia Bożego i cały listopad, różaniec wspominkowy z Mszą Św. wieczorową. Kartki wspominkowe wyłożone są na ławkach i na stoliku z prasą katolicką.

9. Zachęcamy aby się wybrać do kina Oranżeria na film „Dwie Korony” o Św. Maksymilianie Maria Kolbe. Dziś o 14.15. Seans jeszcze 27,28 i 29 października.

10. Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radzyniu Podlaskim i Teatr „ Feniks” przy Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim zapraszają wszystkich zainteresowanych na spektakl profilaktyczny pt. „ Raz się żyje” ukazujący degradację człowieka dotkniętego chorobą alkoholową i konsekwencje uzależnienia, które rzutują na całą rodzinę. Spektakl odbędzie siędziś o godz. 18.00 w Sali kina „ Oranżeria” w Radzyńskim Ośrodku Kultury

Na krańcu świata, cz. 21

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Z parafii Św. Trójcy

Skomentuj