banner

Z parafii Św. Trójcy

Zespół „Wrzos” zaprasza na Koncert Noworoczny: cz. I „Kolędy” i cz. II „Piosenka przypomni Ci”. Koncert odbędzie się dziś, o godz. 16.00 w sali kina „Oranżeria”. Oprócz Zespołu Wokalnego „Wrzos” gościnnie wystąpi Martynka Belniak.

1.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjmowali w swoich domach za życzliwość i gościnność. Bóg zapłać” za ofiary składane przy okazji wizyty kolędowej, które zostaną przeznaczone zostaną na potrzeby kościoła.

2. Dziś o godz. 16.00 posiedzenie Rady Parafialnej do spraw Ekonomicznych. Na posiedzeniu rady dokonamy rozliczenia finansów parafialnych za czwarty kwartał 2016 r. plus ofiary złożone w czasie wizyty kolędowej. Zaplanujemy też prace gospodarcze na najbliższy rok.

3. W tym tygodniu wypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu w czasie Mszy Świętej o godz. 18.00 modlimy się w intencji zmarłych polecanych miłosiernemu Bogu w tegorocznych wypominkach.

4. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze Św. W naszym kościele o godz. 6.30, 9.00, 11.00, 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej. W tym dniu z racji I piątku miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godz. 6.30 i przed Mszą Świętą wieczorową od godz. 17.00. Dzień 2 lutego obchodzony jest także jako Dzień Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe w diecezji.

5. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Świętej o godz. 6.30 i przed Mszą Świętą wieczorową od godz. 17.00. W niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 16.30.

6. W przyszłą niedzielę – pierwszą niedzielę miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 16.30.

7. W sobotę 24 lutego w Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Kongres Kół Różańcowych. Bliższe informacje, program kongresu i karty zgłoszeniowe do odebrania w zakrystii. Zapraszamy zelatorki i zelatorów lub ich zastępców po każdej Mszy Św.

8. Ks. Henryk Szustek organizuje 12-dniową pielgrzymkę do Włoch w dniach od 3 do 15 kwietnia. Dla zainteresowanych szczegółowy program i bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

Z parafii Św. Anny

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

15 czerwca Radzyń gościć będzie abp Dziwisza

Skomentuj