banner

Z sanktuarium MBNP

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego. Najbliższe odbędzie się w środę o 18.45 w sali konferencyjnej. Temat: Boża Opatrzność w historii Józefa. Na spotkania Kręgu Biblijnego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę i umiejętność rozumienia tekstów biblijnych.

1. W środę o 17,30 Godzinki, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i Msza św. Po mszy św. zebranie ministrantów, lektorów i ich rodziców.

2.  Lektorzy świeccy swoje spotkania formacyjne odbywają w ramach Kręgu Biblijnego. Zapraszamy także nowe osoby, które chciałyby czytać Słowo Boże w czasie Mszy Świętych.

3. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz. 6,30; 9,00; 11,30 16,00 i 18,00. W Woli Gułowskiej Dożynki Diecezjalne. Po mszy św. o 18,00  spotkanie katechetów uczących w naszej parafii.

4. W piątek o 17,00 adorację prowadzi Rodzina Serca Pana Jezusa.

5. Młodzież, która pragnie przygotować się i przyjąć w tym roku szkolnym bierzmowanie przychodzi w najbliższy piątek o godz. 18,00 na mszę św. Potem spotkanie organizacyjne.

6.Uroczyste chrzty za tydzień na sumie. Konferencja i podpisywanie aktów w sobotę po mszy św. o 18,00.

7. Wznawiamy posługiwanie w Liturgii Słowa. Ci, którzy wcześniej czytali Słowo Boże i tych, którzy mogą włączyć się w tę posługę zapraszamy po mszy św. o 10,30 do Sali konferencyjnej /wejście od plebanii/.

8. Informujemy, że schola dziecięca ma próby w sobotę o 9,30. Zapraszamy też kandydatów.

9. Apel wieńczący Dzień Pański odprawiamy w każdą niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 18,00. Zapraszamy.

10. Za tydzień w Głównym o godz. 10,00 rozpoczynają się Dożynki Gminno – Powiatowe. Wójt Gminy Radzyń Podlaski i Starosta Radzyński zapraszają.

11. Wznawiamy Krucjatę Różańcową. Modlitwę różańcową czynimy błaganiem w intencjach parafii, Kościoła i przygotowaniem do mszy św. niedzielnej i powszedniej. Dziękujemy Kółkom Różańcowym i grupom modlitewnym za prowadzony różaniec. Lista dyżurów jest dostępna w zakrystii.

12. Zbiórka do puszek z minionej niedzieli na leczenie Katarzyny Janiszek wyniosła 4938 zł. Bóg zapłać.

13. Za tydzień gościć będziemy rektora seminarium w Kijowie ks. kanonika Jana Ślepowrońskiego. Wygłosi Słowo Boże i zapozna nas  z sytuacją kościoła na tamtych terenach

Z parafii św. Anny

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Z parafii św. Anny

Skomentuj