banner

Brak ławek na Wisznickiej – niestety należy do GDDKiA

Kolejne Wasze maile, spływające do redakcji dotyczą wciąż problemu zbyt małej ilości ławek w mieście. Wszelkie zgłoszenia naszych czytelników przekazujemy do Urzędu Miasta. Przesłałam Pana uwagi do Naczelnika Radosława Mazura, który zamawia i decyduje o lokalizacji ławek – informuje rzecznik prasowy magistratu, Anna Wasak.

Poniższy mail dotyczy kolejnej ulicy:

W ostatnim czasie na Państwa stronie wiele osób sygnalizuje brak ławek w Radzyniu. Przy tej okazji chciałbym również zasygnalizować brak ławek i prosić o podjęcie interwencji w celu ich montażu. Mianowicie chodzi o ulicę Wisznicką na odcinku od Tesco w stronę Szpitala. Nie ma tam ani jednej ławeczki,a jest to trasa bardzo często uczęszczana jako spacerowa bądź dla biegaczy. 

Warto jednak zaznaczyć, że wokół skweru 1050-lecia Chrztu Polski kilka ławek zamontowano. Urząd Miasta odpowiedział na zgłoszenie mieszkańca:

Niestety, Wisznicka jest drogą krajową, więc utrzymanie jej leży w gestii GDDKiA – także jeżeli chodzi o infrastrukturę, w tym ławki.

***

Chcesz zgłosić coś ważnego dla Ciebie, Twoich sąsiadów, otoczenia? – pisz do nas! Wszystkie Wasze maile jak najszybciej kierujemy do magistratu. Jesteśmy dla Was.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Pomóż miastu (i sobie) – wskaż, gdzie należy postawić rowerowe stojaki

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Temat-bumerang, czyli ławki

Skomentuj