banner

Czytelnicy pytają o System Informacji Turystycznej i ławkę przy sądzie

Przytaczamy dwa listy, poruszające wyżej zaznaczone tematy. O Systemie Informacji Turystycznej pisaliśmy wczoraj, nawiązując do ostatniej sesji Rady Miasta. Nie znamy niestety terminu zamontowania ławki na ul. Wyszyńskiego – podczas sesji usłyszeliśmy tylko informację o zakupach 10 nowych ławek i 20 pojemników na śmieci.

Poniżej treść Waszych maili:

1/ Mieszkanka:
Mieszkam na ulicy Wyszyńskiego wiele lat i zawsze spacerując po tej ulicy nieopodal obecnego Sądu Rejonowego  (przy parkingu jak ulica)  stała stara  ławeczka oraz kamienny kosz na śmieci. Został tylko kosz, natomiast ławka zniknęła. Bardzo zasmuciło mnie jak i wiele osób to, że ławka już nie wróciła na swoje miejsce. Czy miasto zamierza postawić nową ławkę,która jest tam bardzo potrzebna?
Próśb o ławkę tam było już wiele na Państwa stronie, ale informacji czy i kiedy będzie tam nowa ławka już nie. Bardzo proszę o nową ławeczkę w starym miejscu.

Miesiącami czekają na ławkę

2/ Internauta o nicku Mirek Marecek
Chciałbym dowiedzieć się, na jakim etapie jest realizacja Miejskiego Systemu Informacji. Tablice informacyjne miały pojawić się w niedługim czasie  w okolicach Dni Radzynia ,ale póki co nie widać żadnej tablicy w mieście. Temat wiele razy poruszany,ale bez odzewu ze strony miasta. Chciałbym wiedzieć co z tym się dzieje, kiedy możemy spodziewać się pierwszych oznaczeń miejsc,zabytków oraz instytucji.

Na sesji o promocji miasta

 

 

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Brak ławek na ul. Tysiąclecia

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Czytelnik pyta o działania miasta ws. skateparku

Skomentuj