banner

Miejski System Informacji

Cytujemy list  naszego czytelnika: w okresie wakacyjnym częściej spotykamy w naszym mieście przyjezdnych, którzy chcieliby poznać miasto, cały rok przybywają osoby, chcące załatwić określone sprawy w różnych instytucjach i urzędach.

Według mnie,  Miejski System Informacji czyli tablice informujące o najważniejszych obiektach oraz instytucjach wraz z kierunkiem i odległością od danego punktu jest koniecznością szczególnie w naszym mieście, którego zabytki i inne ciekawe miejsca chcemy promować. Informacja o ważnych miejscach w mieście jest potrzebna nie tylko dla turystów, przybywających do naszego miasta, ale także dla mieszkańców miasta i powiatu, bo nie zawsze są oni w stanie dotrzeć do wiadomości o historii Radzynia i jej materialnych pamiątkach. Mam nadzieje że miasto zadba o to.

Myślę że koszt kilku tablic na początek nie jest ogromny. Warto inwestować w promocję miasta.

Taką odpowiedź dostaliśmy od p. Anny Wasak, Asystenta Burmistrza ds. Kontaktu z Mediami :

Rozpoczęły się przygotowania do obchodów 550-lecia praw miejskich Radzynia. Oprócz wielu imprez spotkań itd. zaplanowano też szereg wydawnictw książkowych (informatory, przewodniki, albumy itd.) Podjęto również temat stworzenia Miejskiego Systemu Informacji. Obecnie jest w trakcie przygotowania.

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Kibice chcą zadaszenia trybun

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Miasto odpowiada na list o podstrefę ekonomiczną w Maryninie

Skomentuj