banner

Modernizacja stadionu Orląt

Na naszą redakcyjną skrzynkę przyszedł mail, w którym internauta o nicku „Kibic” prosi o  poruszenie tematu modernizacji Stadionu Miejskiego.

Poniżej treść listu:

Czy miasto planuje inwestycje w Stadion Miejski, na którym odbywają się mecze III ligowych Orląt Radzyń. Obecnie wiele samorządów inwestuje w stadiony i sport. Ministerstwo Sportu dysponuje obecnie dużą pulą środków na inwestycje w infrastrukturę sportową. Może warto,  żeby miasto zrobiło coś w tym kierunku i aplikowało o środki w przyszłym roku.

Myślę tutaj o zadaszeniu trybun,być może jakimś oświetleniu na trybunie min. 500 luxów, żeby można było rozgrywać mecze wieczorową porą. Oczywiście to zależy od wniosku oraz pozyskanych środków.

Radzyń zasługuje na piękny obiekt, który będzie wizytówką miasta oraz dumą dla Orląt, a przede wszystkim dla kibiców. Proszę o zasygnalizowanie tematu naszym władzom. Kibice to także mieszkańcy oraz wyborcy i ich głos jest także ważny.

List przekazaliśmy do Urzędu Miasta, czekamy na odpowiedź

Piszcie do nas! Czekamy na Wasze maile!

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Montaż stojaków na rowery ruszy na wiosnę 2018

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Urząd Miasta odpowiada na list naszego czytelnika

Skomentuj