banner

Piknik „Sieciaki na wakacjach”

ohp24 czerwca 2015 r. (środa) w godz. 12.00 – 16.00 w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim przy ul. Lubelskiej 25 odbędzie się piknik edukacyjny dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli pod nazwą „Sieciaki na wakacjach”.

Piknik odbędzie się w ramach realizacji Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” Ministerstwa Edukacji Narodowej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Pan Tadeusz Sławecki.

„Sieciaki na wakacjach” to akcja mająca na celu edukowanie dzieci poprzez zabawę. W trakcie uczestnictwa w pikniku dzieci będą miały okazję nauczyć się: jak rozpoznawać i jak reagować na zagrożenia w Internecie; jak ich unikać; poznają zasady bezpiecznego surfowania w sieci; dowiedzą się, jak chronić swoją prywatność w Internecie, a także jakie zagrożenia niosą za sobą internetowe znajomości.

Fundacja Dzieci Niczyje w ramach realizacji zadania publicznego „Bezpieczna i przyjazna szkoła – ocena szkół i placówek systemu oświaty realizujących politykę ochrony dzieci przed agresją i przemocą” przygotowała ciekawą ofertę edukacyjną pikniku.

Organizatorzy spodziewają się, że w pikniku weźmie udział około 300 uczestników: dzieci, młodzież, rodzice i nauczyciele.

Ale tu narodu, czyli obrodziło nam felietonistami

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Skomentuj