banner

Mundial, dzień 9. Gorąca Afryka czy zimnokrwiści Islandczycy?

Zderzenie światów, czyli zaczynają się starcia o wszystko.

14.00, grupa E

Brazylia – Kostaryka (2-1)

Kostaryka będzie grała o wszystko. Nie dadzą się łatwo Brazylii. Brazylia jakoś wygra. Ale pewnie kilka razy wymusi coś na sędzim. Mam nadzieję na niespodziankę, która mogłaby skończyć się końcem turnieju dla Brazylii Serbia też łatwo z Kostaryką nie miała. Choć byli lepsi. Kostarykanie zapewne widzą ,że Brazylia ma słabości i będą chcieli iść w ślady świetnych i do maksimum solidnych Szwajcarów. Zapowiada się uczta w tej grupie, bo drużyny Szwajcarii i Serbii coraz bardziej są u mnie na TAK.

17.00, grupa D

Nigeria – Islandia (0-2)

Piotr Skowron: Islandia i Nigeria grają o wszystko w pewnym sensie. Ci pierwsi bardzo dobrze pokazali się w 1 meczu. Pójdą za ciosem. Szczerze im kibicuję i życzę wyjścia z grupy.

20.00, grupa E

Serbia  – Szwajcaria (2-2)

Trudny mecz. Wyrównany do bólu. Ciężki. Obie ekipy mogą namieszać. W tej grupie każdy może zagrać dalej na mundialu, oprócz Kostaryki. Wydaje mi się ,że podział punktów najbardziej byłby sprawiedliwy. Serbia ma natomiast trochę przewagę psychiczną, bo już Kostarykę ograli  Po obu stronach fajni zawodnicy, waleczni, skupieni i chętni do zostawiania serca na boisku

Mundial, dzień 8. Wino czy przypalanka?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Mundial, dzień 10. Niemcy mają tarapaty

Skomentuj