banner

Jest praca dla osób w trudnej sytuacji

Nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz wsparcie specjalistycznej kadry w zakresie podjęcia zatrudnienia oferuje Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

Krawcowa, spawacz lub opiekun osób starszych – to tylko niektóre zawody jakich można nauczyć się w CIS. A to wszystko w oparciu o Indywidualny Program Zatrudnienia Socjalnego. Oferta skierowana jest do wszystkich bezrobotnych mieszkańców Siedlec, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Obecnie Centrum Integracji Społecznej prowadzi nabór do 6 sekcji zawodowych: spawalniczo-ślusarskiej, gastronomicznej, opiekun osób starszych, florystyczno-ogrodniczej, remontowo-porządkowej i krawiecko-szwalniczej.

Jak mówi Agata Ługowska, pracownik socjalny Centrum Integracji Społecznej – coraz więcej pracodawców zatrudnia uczestników i absolwentów poszczególnych sekcji.

 Wszystkie osoby zainteresowane Indywidualnym Programem Zatrudnienia Socjalnego zapraszamy do budynku Caritas przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach lub telefonicznie pod nr tel. 509-588-093.

W które niedziele zastaniesz zamknięte sklepy?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Najpopularniejsze imiona w 2017

Skomentuj