banner

Dzień Otwarty Spomleku – zaproszenie na Rodzinną Grę Serową

Radamer, pierwszy polski ser z dziurami, kończy w tym roku 25 lat. Rodzimy produkt powstał w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek w Radzyniu Podlaskim. Był to przełomowy moment dla branży serowarskiej. Radamer przebojem podbił rynek i branżowe konkursy. Mimo upływu lat i rosnącej konkurencji, nadal jest bardzo rozpoznawalny.

W związku z jubileuszem zapraszamy wszystkich mieszkańców Radzynia i powiatu radzyńskiego na Rodzinną Grę Serową. Zapewniamy wspaniałą zabawę i serowe pyszności od Serenady i Skarbów Serowara – marek serowych Spomleku.

Drukowanie

 

Dzień Otwarty w SM Spomlek

W sobotę 20 sierpnia zapraszamy mieszkańców Radzynia Podlaskiego na Dzień Otwarty Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

To jest wspaniała okazja, żeby zobaczyć jak powstają znane i lubiane sery. Goście zobaczą jak wygląda droga od przyjęcia mleka do gotowego wyrobu na sklepowej półce. Trasa zwiedzania będzie prowadziła od odbioru, nowoczesnej proszkowni, przez warzelnię, pakowanie sera, dojrzewalnię, dział konfekcjonowania oraz pielęgnację serów długo dojrzewających. Serowarzy zdradzą wiele ciekawostek ze świata serów żółtych.

Spomlek otworzy swoje bramy dla zwiedzających o godz. 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00. Każda grupa będzie liczyć ok. 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń! Aby zapisać się na listę zwiedzających należy zadzwonić pod numer: 501-986-086 (w godz. 7:00-15:00).

Zapraszamy!

 

Piłkarskie zmagania gimnazjalistów

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Końcówka lata

Skomentuj