banner

ProSenior24 – kim jesteśmy?

Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy do Niemiec? Czujesz, że mógłbyś się sprawdzić w roli opiekuna osoby starszej? Jesteś odpowiedzialny, empatyczny i łatwo nawiązujesz kontakt z innymi osobami? W takim razie warto, abyś zwrócił się do nas – firmy ProSenior24. Kim jesteśmy i na czym polega nasza działalność?

Firma ProSenior24 istnieje na polskim rynku już od kilku lat. Zajmujemy się pośrednictwem pracy – rekrutujemy Polaków, którzy chcieliby znaleźć zatrudnienie jako opiekunowie osób starszych w Niemczech. Kandydatów, którzy się do nas zgłaszają, sprawdzamy pod wieloma kątami – czy posiadają oni potrzebne predyspozycje psychiczne, czy mają doświadczenie w tego typu pracy, czy sobie z nią poradzą. Naszym podstawowym kryterium jest jednak przede wszystkim przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – i to na nią kładziemy nacisk.

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie!

Jeżeli chciałbyś rozpocząć współpracę z nami, masz kilka opcji – możesz albo wypełnić dostępny na stronie internetowej formularz, albo napisać wiadomość e-mail, albo do nas zadzwonić. W ciągu kilku dni prawdopodobnie się do Ciebie odezwiemy i zostaniesz zaproszony do odbycia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. W obecnej chwili posiadamy dwa biura – w Warszawie i w Lublinie.

Nasz lubelski oddział powstał niedawno, zaledwie kilka tygodni temu, ale już teraz bardzo prężnie działa i się rozwija. Jeżeli masz szczegółowe pytania dotyczące naszej działalności lub chciałbyś wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym pracownikiem, który zapozna Cię z wszelkimi istotnymi informacjami.

Współpracujemy zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Dolna granica wieku dla opiekunów to 25 lat, a górna – 65 lat. Osoby, które przejdą rekrutację i zostaną przez nas uznane za odpowiednich kandydatów do pracy jako opiekun seniora, mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno przed wyjazdem, jak i na każdym jego etapie. Pomożemy im w dopięciu spraw organizacyjnych, dopełnieniu niezbędnych formalności i zdobyciu potrzebnych dokumentów. Również już w trakcie pobytu za granicą nasi pracownicy zawsze mogą się z nami skontaktować, a my w miarę możliwości postaramy się im pomóc. Współpraca z nami jest w pełni legalna – podpisujemy z opiekunami umowy zlecenie i odprowadzamy składki do ZUS-u. Oprócz tego pracownicy mają również wykupione na miejscu dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Ponadto nie muszą się oni martwić o zakwaterowanie i wyżywienie – jest ono zawsze zagwarantowane w domu podopiecznego. Oferujemy więc pełne bezpieczeństwo i jasne, konkretne zasady. Decydując się na dołączenie do grona naszych opiekunów, możesz czuć się w pełni spokojny.

Jak do nas trafić?

Jeżeli zechcesz nas osobiście odwiedzić, trafienie do naszego biura na pewno nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Lubelska siedziba firmy ProSenior24 usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu, przy ulicy Wolskiej 11, na drugim piętrze budynku, w pokoju numer 201. Po drugiej stronie ulicy znajdują się siedziba PGE oraz kościół św. Michała Archanioła (AVE), a w pobliżu (w tym samym podwórku) jest również usytuowane centrum handlowe Color Park. Kiedy możesz nas odwiedzić? Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Skontaktować się z nami możesz również pod numerem telefonu 81 524 42 45 lub adresem e-mail opieka@prosenior24.pl.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.prosenior24.pl.

Jesteśmy przekonani, że w Lublinie i jego okolicach mieszka mnóstwo osób, które świetnie nadają się do pracy w roli opiekuna seniora. Właśnie dlatego – by łatwiej nawiązać z nimi kontakt – zdecydowaliśmy się na otworzenie naszego oddziału w tym mieście. Zachęcamy do odwiedzin w naszym biurze, a także aplikowania telefonicznie i za pośrednictwem Internetu. Jeżeli wyjedziesz do pracy do Niemiec z firmą ProSenior24, na pewno będziesz zadowolony!

 

logo

Czym kierować się przy wyborze kredytu konsolidacyjnego?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dzień Otwarty Spomleku – zaproszenie na Rodzinną Grę Serową

Skomentuj