banner

XVI Powiatowe Biegi 3 Maja

W sobotę, 30 kwietnia od 10.00 rozpoczęła się już 16. edycja Powiatowych Biegów. Mimo niesprzyjającej aury, na starcie stawiło się ponad 250 młodszych i trochę starszych, amatorów biegania.

Biegi upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja stały się „żelaznym” punktem w kalendarzu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim. Tym razem impreza ta odbyła się w sobotę 30 kwietnia. Pogoda trochę popsuła zabawę, bo na początku padało, ale jak się potem okazało, mały deszcz nikomu w niczym nie przeszkadzał.

Na starcie stawiła się bardzo duża rzesza zawodniczek i zawodników, zwłaszcza w młodszych kategoriach i od godz. 10 00 można było rozpoczynać. Imprezę otworzyła dyr. MOSiR Agnieszka Włoszek i chwilę potem na starcie zameldowały się dziewczynki klas IV i młodsze szkoły podstawowej. W sumie w 12 kategoriach wystartowała ok. 250 uczestników.

Po zakończeniu biegów odbyło się uroczyste podsumowanie oraz dekoracja najlepszych zawodników i szkół. Zostali oni nagrodzeni przez burmistrza Jerzego Rębka oraz dyrektor Agnieszkę Włoszek dyplomami, medalami oraz nagrodami, a najlepsze szkoły otrzymały puchary. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zawodnikom, nauczycielom za pomoc przy przeprowadzeniu biegów, policjantom z radzyńskiej KPP za zabezpieczenie tras, które przebiegały ulicami miasta oraz Grupie Dr. Gerard za słodkie „co nieco” dla każdego uczestnika.

Spoglądając na łączną klasyfikację szkół

Szkoły Podstawowe:

  1. SP 2 Radzyń
  2. SP Komarówka
  3. SP 1 Radzyń

Gimnazja:

  1. Komarówka
  2. Gimnazjum Nr 2 Radzyń
  3. Gimnazjum Nr I Radzyń

LO:

  1. I LO
  2. Technikum Wola Osowińska
  3. ZSP Radzyń

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, zdjęcia pochodzą z facebook’owego profilu MOSIR-u

Wyniki:

bieg 1
500 m – Dziewczęta (klasy IV i mł. szkoły podst.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Grzywaczewska Wiktoria SP Bezwola 15
2 Korzeniowska Oliwia SP Komarówka 12
3 Korszeń Weronika SP Komarówka 10
4 Niewęgłowska Natalia SP 1 8
5 Gomólka Eliza SP 2 7
6 Jurkiewicz Maria SP 2 6
7 Hołownia Anita SP 2 5
8 Syta Julia SP 2 4
9 Borkowska Patrycja SP 1 3
10 Siemionek Ewa SP 1 2
11 Tchórzewska Kamila SP 1 1
12 Burczaniuk Olga SP 2 1
13 Niewęgłowska Wiktoria SP 2 1
14 Pekała Zuzanna SP 1 1
15 Korszniewicz Aleksandra SP 2 1
16 Filipiuk Marta SP 2 1
17 Jedruchniewicz Martyna SP 2 1
18 Szmulik Oliwa SP 2 1
19 Lampart Daria SP 2 1
20 Packo Izabela SP 2 1
21 Dołęga Wiktoria SP 1 1
22 Kulik Julita SP 2 1
23 Kałuska Agnieszka SP 2 1
24 Fijałek Joanna SP 2 1
25 Skwarek Natalia SP 2 1
26 Sobolewska Julia SP 2 1
27 Ostasiewicz Julia SP 1 1
28 Oworuszko Ola SP 2 1
29 Szram Maria SP 2 1
30 Wziątek Gabriela SP 2 1
31 Wodowska Wiktoria SP 2 1
32 Ceranowicz Gabriela SP 2 1
33 Adamska Alicja SP 2 1
34 Niewęgłowska Julia SP 2 1
35 Karasek Gabriela SP 2 1
36 Niewęgłowska Maria SP 2 1
bieg 2
500 m – Chłopcy (klasy IV i mł. szkoły podst.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Rycaj Jakub SP 1 15
2 Trykacz Mikołaj SP 2 12
3 Zinko Sebastian SP 2 10
4 Frączek Jakub SP 2 8
5 Burczaniuk Mateusz SP Komarówka 7
6 Kułak Adrian SP 2 6
7 Bryja Jakub SP 2 5
8 Grzywaczewski Marek SP WOHYN 4
9 Maciuk Mikołaj SP 2 3
10 Łukaszczuk Kacper SP 2 2
11 Lotek Adrian SP 2 1
12 Michaluk Mateusz SP 1 1
13 Koczkodaj Gabriel SP 2 1
14 Kowalski Franciszek SP Suchowola 1
15 Skrzypczak Piotr SP Suchowola 1
16 Arent Kacper SP 2 1
17 Gmur Jakub SP Białka 1
18 Wojtasiewicz Gabriel SP 2 1
19 Książek Karol SP Białka 1
bieg 3
500 m – Dziewczęta (klasy V i VI. szkoły podst.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Santanocito Emila SP 1 15
2 Łobińska Oliwia SP Komarówka 12
3 Szczuchniak Agata SP 2 10
4 Karpiuk Paulina SP WOHYN 8
5 Rogalska Nadia SP 2 7
6 Kojtych Julia SP 2 6
7 Juchimiuk Parycja SP Białka 5
8 Szydłowska Adrianna SP 2 4
9 Demianiuk Justyna SP Komarówka 3
10 Siłuszuk Aleksandra SP 2 2
11 Uss vel Wąsowicz Karolina SP Komarówka 1
12 Chomiuk Monika SP Komarówka 1
13 Łobacz Paulina SP Komarówka 1
14 Zając Ewelina SP Komarówka 1
15 Zielińska Julia SP 2 1
16 Wiącek Julia SP 2 1
17 Szczygłowska Agata SP 2 1
18 Grabowska Ada SP 1 1
19 Krupa Zuzanna SP 2 1
20 Szczuchniak Aleksandra SP 2 1
21 Opałko Martyna SP 1 1
22 Adamska Anna SP 1 1
23 Kałdun Gabriela SP 2 1
24 Susz Julia SP 2 1
25 Jończak Julia SP 2 1
26 Sadowska Martyna SP 2 1
27 Bosko Karolina SP 2 1
28 Hołownia Magdalena SP 2 1
29 Wodowska Klaudia SP 2 1
30 Siciuk Olivia SP 2 1
31 Pzryborowska Marta SP 2 1
32 Kula Martyna SP 2 1
33 Daniłkiewicz Karolina SP WOHYN 1
34 Łyjak Julia SP 2 1
35 Zając Klaudia SP 2 1
36 Bigoraj Kamila SP 2 1
37 Wojtowcz Maja SP 2 1
38 Kowalik Karolina SP 2 1
39 Kowalik Izabela SP Białka 1
40 Zdaniowska Oliwia SP Białka 1
41 Trzciela Julia SP 2 1
42 Ryba Kamila SP 2 1
43 Wojtowicz Iga SP 2 1
44 Ostasiewicz Martyna SP 1 1
45 Frączek Nikola SP 2 1
46 Krupska Małgorzata SP 2 1
47 Żelazowska Anna SP 2 1
48 Bobrek Wiktoria SP 1 1
49 Jurkiewicz Weronika SP 2 1
50 Ozięmbło Anna SP 2 1
  bieg 4
500 m – Chłopcy (klasy V i VI szkoły podst.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Gasiuk Paweł SP Komarówka 15
2 Trykacz Bartosz SP 1 12
3 Wapa Daniel SP Komarówka 10
4 Ławniak Przemysław SP WOHYN 8
5 Wapa Łukasz SP Komarówka 7
6 Ospiacz Michał SP Komarówka 6
7 Stanisławski Maciej SP Suchowola 5
8 Filipiuk Mateusz SP Komarówka 4
9 Niewęgłowski Michał SP 1 3
10 Kowalski Jakub SP 2 2
11 Sekuła Grzegorz SP Suchowola 1
12 Piasko Piotr SP 1 1
13 Cedro Piotr SP 2 1
14 Głos Kacper SP 1 1
15 Machowski Albert SP 2 1
16 Milaniuk Piotr SP Komarówka 1
17 Sputo Adrian SP 1 1
18 Wojtaś Cyprian SP 1 1
19 Szczygielski Daniel SP 2 1
20 Kowalski Bartłomiej SP 2 1
21 Kałuszyński Jakub SP 2 1
22 Brudkowski Mateusz SP 2 1
23 Busek Michał SP 2 1
24 Popławski Piotr SP 2 1
25 Karpiński Adrian SP 2 1
26 Jurkowski Wojciech SP 2 1
27 Koprowski Łukasz SP 2 1
28 Bieniek Jakub SP 2 1
29 Karpiński Kornel SP 2 1
30 Sekut Michał SP 2 1
31 Marzec Hubert SP 2 1
32 Łukaszczuk Marcin SP 1 1
33 Kowalczyk Sebastian SP 2 1
34 Regulski Adrian SP 2 1
bieg 5    
500 m – Dziewczęta (klasy I i II gimn.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Król Patrycja GIM Komarówka 15
2 Garbińska Weronika GIM Komarówka 12
3 Krupska Kornelia GIM Komarówka 10
4 Rakowska Gabriela GIM Komarówka 8
5 Belniak Marlena GIM 2 7
6 Bancerz Wiktoria GIM 2 6
7 Manko Oliwia GIM 1 5
8 Harasimiuk Izabela GIM Komarówka 4
9 Golanko Dominika GIM Komarówka 3
10 Betka Magdalena GIM 2 2
11 Pasiacz Katarzyna GIM Komarówka 1
12 Chomiuk Dorota GIM Komarówka 1
13 Koprowska Paulina GIM 2 1
14 Korszeń Natalia GIM Komarówka 1
15 Walczyna Patrycja GIM 2 1
16 Szczepaniuk Jolanta GIM 2 1
17 Grabowska Dominika GIM 1 1
18 Kiewel Julia GIM 2 1
19 Antoniuk Aleksandra GIM 2 1
20 Mackiewicz Martyna GIM 2 1
21 Sitarska Dominika GIM 2 1
  bieg 6
Chłopcy (klasy I i II gimn.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Multan Kamil GIM Komarówka 15
2 Grabiński Jan GIM Komarówka 12
3 Klimiuk Michał GIM 1 10
4 Koczkodaj Marek GIM 1 8
5 Mitroniuk Dawid GIM 2 7
6 Mroczek Wiktor GIM 1 6
7 Nawara Kacper GIM 2 5
8 Multan Jakub GIM 2 4
9 Michaluk Bartłomiej GIM 1 3
10 Gmur Szymon GIM 1 2
11 Kiewel Tomasz GIM 1 1
12 Dzida Mateusz GIM 1 1
13 Gmur Paweł GIM 2 1
14 Kozak Kacper GIM 1 1
15 Mackiewicz Karol GIM 2 1
16 Głowniak Maciej GIM 1 1
17 Antol Mateusz GIM 2 1
18 Sałaj Krystian GIM Białka 1
19 Obuchowski Jakub GIM 1 1
20 Goławski Damian GIM 2 1
21 Zagrodnik Michał GIM 2 1
22 Broś Kacper GIM 1 1
23 Kałuszyński Andrzej GIM 2 1
24 Guz Piotr GIM 2 1
25 Wyrwisz Adrian GIM 2 1
26 Wajszczuk Michał GIM 1 1
27 Wójcik Emanuel GIM 2 1
28 Fajnas Paweł GIM 2 1
29 Sarzyński Jakub GIM 2 1
30 Lichowski Patryk GIM 2 1
31 Zając Wojciech GIM 2 1
  bieg 7
500 m – Dziewczęta (klasa III gimn.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Wermczuk Agnieszka GIM Komarówka 15
2 Jędrzejewska Sylwia GIM Komarówka 12
3 Mirończuk Anita GIM Komarówka 10
4 Osipacz Julia GIM Komarówka 8
5 Filipiuk Izabela GIM Komarówka 7
6 Wakulik Diana GIM Komarówka 6
7 Matczuk Aleksandra GIM Komarówka 5
  bieg 8
750 m – Chłopcy (klasa III gimn.)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Niewęgłowski Jakub GIM Czemierniki 15
2 Korulczyk Mikołaj GIM 1 12
3 Bieliński Karol GIM Komarówka 10
4 Płecha Jakub GIM 2 8
5 Małachwiejczyk Michał GIM Komarówka 7
6 Klimiuk Maciej GIM Komarówka 6
  bieg 9
500 m – Dziewczęta (szkoły ponadgimn)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Plewka Agata LO Radzyń 15
2 Chomiuk Karolina LO Radzyń 12
3 Kasak Magda LO Komarówka Podlaska 10
4 Osak Monika LO Radzyń 8
5 Ligęza Sylwia ZSP Radzyń 7
6 Szewczak Alicja ZSP Radzyń 6
7 Skrzeczkowska Paulina LO Radzyń 5
8 Mańko Kinga LO Radzyń 4
9 Połóg Aleksandra LO Radzyń 3
10 Zielińska Weronika ZSP Radzyń 2
11 Mańko Kornelia ZSP Radzyń 1
12 Żurawska Sandra ZSP Radzyń 1
13 Mańko Natalia ZSP Radzyń 1
14 Sposób Kinga ZSP Radzyń 1
15 Nowicka Marlena ZSP Radzyń 1
16 Korolczuk Patrycja ZSP Radzyń 1
17 Kochnio Olga ZSP Radzyń 1
18 Wawadzka Karolina LO Radzyń 1
19 Tryc Weronika LO Radzyń 1
  bieg 10
750 m – Chłopcy (szkoły ponadgimn)
lp. imię i nazwisko szkoła punkty
1 Polkowski Łukasz Technikum Wola Osowińska 15
2 Duda Patryk Technikum Wola Osowińska 12
3 Guz Dawid Technikum Wola Osowińska 10
4 Kulik Adam Technikum Wola Osowińska 8
4 Kowalski Bartosz LO Radzyń 8
6 Kap Krzysztof ZSP Radzyń 6
7 Król Jakub ZSP Radzyń 5
8 Kojtych Przemysław LO Radzyń 4
9 Michał Grodzki LO Radzyń 3
10 Sójka Maciej LO Radzyń 2
  bieg 11  

1500 m – Kobiety -open
lp. imię i nazwisko punkty
1 Głowacka Grażyna 15
2 Cichosz Dominika 12
3 Szelech Agata 10
bieg 12
1500 m – Mężczyźni-open
lp. imię i nazwisko punkty
1 Młodzikowski Paweł 15
2 Blicharz Paweł 12
3 Domański Zbigniew 10
4 Polkowski Łukasz 8

Z sesji Rady Gminy Radzyń

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

W SP2 zachęcali do bycia aktywnym

Skomentuj