banner

Posłuchaj radzyniaków z „Dispelled Reality”

Jak mówią o swoim zespole twórcy to połączenie mocnych riffów z łagodnymi motywami, przesterowanej gitary z dźwiękami saksofonu, nieparzystych podziałów z wpadającymi w ucho melodiami. Wybuchowa mieszanka tworzona przez sześciu młodych i ambitnych ludzi: utwory z rozbudowanymi formami, ale jednocześnie przystępne w odbiorze. Teksty pisane po polsku ukazują świat pełen skrajnych emocji, złożonych sytuacji, świat nieostry i rozmyty- rozwianą rzeczywistość.

Ich pierwszy koncert odbył się w niebanalnym miejscu – w warszawskim klubie Remont, podczas „Metalowego czwartku” 23 lutego 2017 roku. Wystąpili też w klubie „Metronom”. Gościli też w audycji Radio Aktywne – internetowym radiu Politechniki Warszawskiej i pierwszym akademickiej rozgłośni w Warszawie.

Grupę tworzą:

Łukasz Jurkowski – wokal
Jakub Kotowski – saksofony
Karol Romaniuk – gitara
Karol Strojek – instrumenty klawiszowe
Jakub Gawrych – gitara basowa
Wojciech Śliwiński – perkusja

Miks utworu, realizacja bębnów – Jacek Rachubik

Zapraszamy do wysłuchania ich dwóch pierwszych „kawałków”. Młodzi twórcy pracują nad 3. utworem.

https://www.youtube.com/watch?v=BBROuo44_pU

https://www.youtube.com/watch?v=Zk9HW9KDt_c

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

II Radzyńska Droga Krzyżowa z Żołnierzami Wyklętymi

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Mimo porażki, jest nadzieja

Liczba komentarzy 1

  1. Arek Strojek
    12/03/2017

    Zespół właśnie wygrał swój pierwszy przegląd ROCKwMOK w Międzyrzecu Podlaskim. Można tam było posłuchać dwóch kolejnych utworów (niestety jeszcze nie nagranych). Jeżeli ktoś ma Facebooka i chciałby wesprzeć zespół w innym konkursie można to zrobić klikając pod zdjęciem „Lubię to” tu: https://www.facebook.com/bandsbattle.nzs/photos/gm.175452059626352/1843721312506246/?type=3&theater

Skomentuj