banner

Święto Morza w Mierzwicach

W minioną niedzielę, 24 czerwca w Mierzwicach nad Bugiem odbyła się kolejna odsłona imprezy „Święto morza”. Deszcz, który towarzyszył na początku wydarzenia, na szczęście ustał, a zgromadzeni mogli bawić się przy występach: Kumpeli, Zespołu Teatralnego Dorosłych GOK Sarnaki, Zuzi Janik, Mirki Kozłowskiej – Nalepy, Kabarecie „Czwarta Fala” i Cassandrze. Gwiazdami wieczoru byli: Hoyraky, Agnes Violin, DJ Salis. 

Na najmłodszych czekała dziecięca zagroda, malowanki, dmuchana piłka nożna, bańki mydlane, wata cukrowa i zabawy animacyjne. Śmiałkowie zmierzyli się w konkursach:  przystawek, pirackim konkursie luzackim oraz konkurencji zjedzenia „piekielnego schabowego na czas”. Organizatorzy przygotowali także tort na 5-lecie Święta Morza, a także grilla, „wygrywajki” oraz stoiska kuchni regionalnej i rękodzieła. Nie mogło zabraknąć „potupajki” pod gwiazdami.

Radzyniaków, szukających atrakcji w regionie szczerze polecamy powyższą imprezę, pełną nadbużańskiej gościnności. Nasz portal był jednym z patronów medialnych wydarzenia.

 

W sieci: premiera książki „Piękni prozaiczni” Mariusza Bobera

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Strażnik prawdy – upamiętnienie redaktora Jana Kołkowicza

Skomentuj