banner

Dzień Otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym

Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego zaprasza absolwentów gimnazjów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w ten piątek, 18 maja od godz. 9.00 na terenie szkoły.

-U nas każdy jest ważny – podkreśla” dyrektor I LO, Ewa Grodzka. – Zapewne słyszeliście dużo o osiągnięciach naszej szkoły. O tym, że jesteśmy szkołą sukcesu,  z blisko 100% zdawalnością matury, szkołą wiarygodną, co za tym idzie, srebrną szkołą dla wielu perspektyw [..] Jesteśmy też szkołą bezpieczną, szkołą otwartą i  przyjazną. Mamy certyfikat szkoły współpracy, tzn.  potrafimy współpracować wszyscy, wszystkie pokolenia szkoły: nauczyciele, uczniowie, rodzice. Każdy może znaleźć tutaj swoje miejsce, dlatego też zachęcamy was do uczenia się w naszej wspólnocie, naszej społeczności.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali bardzo ciekawy program. Będą pokazy fizyczne i chemiczne,  sztuka teatralna, konkursy. Na przyszłych licealistów czeka wiele interesujących stoisk i niespodzianek.

O 16.00 dyrekcja szkoły zaprasza także RODZICÓW GIMNAZJALISTÓW, którym chcą opowiedzieć o pracy i osiągnięciach szkoły.

Zapraszamy!

 

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Poznamy nowych dyrektorów szkół?

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Szkoła z marką – Dzień Otwartych Drzwi w I LO

Skomentuj