banner

Dobra passa I LO

Ostatnie dni to dla uczniów i dyrekcji I Liceum Ogólnokształcącego całkiem zacna seria. Patryk Skrzeczkowski został laureatem LXI Ogólnopolskiej Olimpiady Astronomicznej i będzie reprezentował Polskę na Olimpiadzie Międzynarodowej w Pekinie! Gratulujemy Patrykowi i jego nauczycielowi, Leszkowi Szalastowi!

7 marca, uczniowie I LO byli niepokonani w Eliminacjach Miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM. Licealiści zajęli wszystkie miejsca na podium. Karol Mackiewicz zajął I Miejsce, Anna Niedźwiecka – II miejsce i Patryk Grodzicki – III miejsce. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

 

Tego samego dnia odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Dziewcząt i Chłopców w Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady. Drużyna dziewcząt  zajęła I miejsce. Chłopcy zostali wicemistrzami powiatu. GRATULUJEMY obu drużynom. Walka była imponująca i co najważniejsze fair play. Gratulacje i podziękowania kierujemy także do Pani Joanny Jaszcz – Dębskiej, nauczycielki wychowania fizycznego i trenerki drużyn.

W sieci: wykład Jakuba Klementewicza

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Licealiada w piłkę ręczną 2017/2018

Skomentuj