banner

,,Patrząc na was dzisiaj jesteśmy wzruszeni i dumni”

Przemówienie dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego, Ewy Grodzkiej podczas studniówki 2018.

Podczas przemówień okolicznościowych wzruszona, a także dumna z młodzieży jako pierwsza  głos zabrała dyrektor, Ewa Grodzka:

Patrząc na was dzisiaj jesteśmy wzruszeni i dumni. Studniówka jest symbolicznym pożegnaniem ze szkołą. Mam nadzieję, że nasze liceum zapamiętacie jako szkołę wykorzystanych szans, jako miejsce w którym dano wam solidne korzenie i pozwolono rozwinąć skrzydła – mówiła Grodzka.

Nawiązała także do przyjaźni, jakie udało się nawiązać przez te trzy lata, które minęły w mgnieniu oka, przyjaźnie na całe życie. Nie mogło się również obejść od podziękowań dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji balu.

Tego roku funkcję przewodniczącej komitetu organizacyjnego balu pełniła Teresa Bajda, natomiast za część artystyczną odpowiadał Adam Mackiewicz. Uczniowie wspominali, że wszystko musiało być dopięte i przygotowane w najmniejszym detalu, choć dostali niezły wycisk podczas prób i przygotowań, cieszyli się z ostatecznego wykonania, doceniając wysiłek włożony przez opiekuna w celu przygotowania ich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z studniówki 2018 w I Liceum Ogólnokształcącym tutaj.

 

 

W sieci: studniówkowy walc w I LO

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

W sieci: przemówienia gości studniówki w I LO

Skomentuj