banner

Nietrzeźwy 51-latek uratowany przed wychłodzeniem

Radzyńscy dzielnicowi uratowali przed wychłodzeniem 51-letniego mężczyznę. Ten nie bacząc na minusową temperaturę, przebywał w piątek w jednym z radzyńskich pustostanów.

Radzyńscy policjanci wraz z nadejściem chłodniejszych dni sprawdzają  miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne, które wówczas szczególnie narażone są na utratę zdrowia i życia.

Wczoraj po godz. 10:00 podczas obchodu, dzielnicowi ujawnili 51-letniego mężczyznę, który pomimo niskiej temperatury przebywał w jednym z radzyńskich pustostanów. Mężczyzna zamieszkał w budynku opuszczonej masarni jednak warunki, w których się znajdował zagrażały bezpośrednio jego zdrowiu i życiu.  Dodatkowo
51-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mundurowi natychmiast zareagowali. Mężczyzna, który nie miał stałego miejsca zamieszkania trafił do radzyńskiej noclegowni.

Policja apeluje aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe, mroźne dni. Jeden telefon może uratować osobę przed wychłodzeniem.

KPP w Radzyniu Podlaskim

„Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan” Radzynia

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

XX Radzyńskie „Kolędobranie”

Skomentuj