banner

Barwy kampanii- grafiki, prostowanie plotek. Kotwica zaprasza Rębka na debatę

Przerzucanie się liczbami, obecny włodarz częstujący na mieście słodyczami, wreszcie Lucjan Kotwica wystosowujący zaproszenie na debatę.

*

Sztab Jerzego Rębka odpowiedział również na powyższą grafikę komitetu obecnego starosty:

*

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Prowadzili 3-0, skończyło się 4-4

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Nowa Rada Gminy w Kąkolewnicy

Liczba komentarzy 1

  1. szaniec
    29/10/2018

    Trzy dni przed świętem Wszystkich Świętych to czas na Spowiedź Świętą, porządkowanie grobów bliskich oraz tych nad którymi opieka jest powinnością kolejnych pokoleń, zakupy przedświąteczne kwiatów i zniczy. Słowem wyciszenie i zaduma. Nie jest to czas na debaty. Nie znaczy to wcale, że debaty nie powinno być. Owszem, należy ją zorganizować, ale ze względu na specyfikę tego tygodnia powinno się ją zorganizować w środę tj. 7 listopada. Data ta ma same dobre strony. Po pierwsze będzie już po II turze wyborów, a więc emocje już opadną i będzie można sensownie porozmawiać. Po drugie, powyższa data odsieje tych, co tylko mówią, że im zależy na dobru miasta, od tych co rzeczywiście tego dobra pragną. W związku z tym, nie należy zapewne spodziewać się wielkiej frekwencji, ale cóż – lepiej rozmawiać w wąskim gronie ludzi życzliwych niż w tłumie cyników.Po trzecie, jest to 487 rocznica wjechania do Krakowa hetmana Jana Amora Tarnowskiego z jeńcami i łupami po wielkim zwycięstwie nad Mołdawianami w bitwie pod Obertynem podczas wojny o Pokucie.

Skomentuj