banner

Bezpłatne badania mammograficzne w radzyńskim szpitalu

W związku z ogólnopolskim PROGRAMEM PROFILAKTYKI RAKA PIERSI realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia organizowane są BEZPŁATNE badania mammograficzne.Badania będą prowadzone 5 listopada w godz. 09:00 – 17:00 przy Szpitalu w Radzyniu Podlaskim, ul. Wisznicka 111.

W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Radzynia Podlaskiego i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii. Badania adresowane są do kobiet w wieku 50-69 lat*.

Pamiętajmy, że tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w naszym organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniego badania nie zawsze gwarantuje, że obecnie naszemu zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – nowotwór piersi. Czasami kobiety rezygnują z kolejnych badań, ułatwiając tym samym rozwój choroby. Rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na nasze samopoczucie, przez co często zostaje zdiagnozowany zbyt późno.

Panie zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych powinny zarejestrować się:

Telefonicznie: 85 676 03 32 ; 85 6767 13 22,

lub na stronie: www.wirtusplus.pl.

Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji.

* Panie nieobjęte programem profilaktyki raka piersi mogą wykonać badanie odpłatnie.

Plansza, pionki, taktyka, miłe towarzystwo i dobra zabawa!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Wypadek w Stasinowie

Skomentuj