Darmowy Program PIT

Dzień Edukacji Narodowej w ZO w Kąkolewnicy

W tym roku uroczystości obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy odbyły się w poniedziałek, 14 października.

Jako pierwszy głos zabrał pan dyrektor Witold Lipski, który powitał przybyłych gości oraz nauczycieli i uczniów. W szklonych uroczystościach obchodów Dnia Nauczyciela uczestniczyła wizytator Kuratorium Oświaty Delegatury w Białej Podlaskiej – pani Bożena Duklewska, sekretarz gminy – pan Marcin Czyżak, ks. wikariusz Radosław Osipacz oraz emerytowani nauczyciele.

Podczas akademii uczniowie z klas IV – VIII odtworzyli słowem i piosenką klimat szkolnego życia. Humorystyczny program artystyczny przedstawiał pokój nauczycielski i to co się w nim dzieje. Uczniowie złożyli także życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty. Wysiłek i trud aktorów oraz reżyserów programu został nagrodzony gromkimi brawami. Uroczystość została przygotowana przez panie: Sylwię Golec, Annę Gomółkę, Dorotę Zalewską Aleksandrę Wolińską i Bożenę Wawryniuk. Na zakończenie uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty.

Po części artystycznej głos zabrał dyrektor, który również złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Podziękował im za pracę i za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie. Pani wizytator też dołączyła się do życzeń. W imieniu pani wójt gminy Kąkolewnica głos zabrał również sekretarz gminy, pan Marcin Czyżak, który złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Promesy dla jednostek OSP powiatu radzyńskiego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Dzieci z ZS w Zabielu odwiedziły komendę

Skomentuj