banner

W niedzielę spotkasz Halinę

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert i spotkanie z aktorką Marzeną Kipiel-Sztuka, znanej szerszej widowni jako Halina Kiepska z popularnego polskiego serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 28 października w sali kina Oranżeria o godz. 19.00. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w ROK.

– Podczas koncertu wysłuchamy oryginalnych utworów zaśpiewanych przez aktorkę m.in. „Tak mało nas już” czy „Lubię facetów po 50-tce”. Po każdej piosence Marzena Kipiel-Sztuka podzieli się ciekawostkami z planu „Kiepskich” , a także o życiu z „piętnem” Halinki –  informuje Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Marzena Kipiel-Sztuka

Urodziła się w Legnicy. W latach 1987-1989 pracowała jako sufler w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Zadebiutowała w 1990 r. na deskach Teatru Dramatycznego w Legnicy. W 1993 r. otrzymała Złotą Iglicę. Stworzyła niezapomniane role sceniczne w spektaklach tj. „Czerwone pantofelki” (1990), „Henryk Pobożny” (1991), „Teatr wenecki” (1992), „Zagraj to jeszcze raz sam” (1996) czy w „Kordianie” (1999). Mogliśmy ją podziwiać w wielu filmach i serialach, m.in w „Sztuczkach” (2007), „Fali zbrodni”.

Popularność przyniosła jej rola Halinki Kiepskiej w serialu komediowym „Świat Według Kiepskich”, gdzie do dnia dzisiejszego gra u boku Andrzeja Grabowskiego. W programie muzycznym „Jak oni śpiewają” zajęła 5 miejsce. W 2014 r. ukazał się debiutancki singiel Marzeny pt. „Lubię facetów”.

Pałacowy dziedziniec miejscem finału Rajdu Odkrywców 2019

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„Kto mi uwierzy, jeśli ja widząc, nie wierzę?” – Jerzego Zelnika opowieść o Janie Karskim