banner

Katarzyna Ciężka wicemistrzynią świata!

Podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Irlandii radzynianka – wychowanka Łukasza Ciężkiego z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-Do wywalczyła wraz z koleżankami z Reprezentacji Polski SREBRNY MEDAL w prestiżowej konkurencji walk drużynowych!!! ustępując jedynie świetnie przygotowanym gospodarzom – Irlandkom.

Jak wspomina Janusz Wlizło: na salę treningową przyszła w wieku 9 lat w październiku 2003 roku. Starty w zawodach rozpoczęła w lutym 2008 roku i stopniowo sięgała po coraz wyższe sukcesy. W ostatnim roku prowadzenia przeze mnie treningów (2011) jej największymi osiągnięciami było zdobycie dwukrotnie złotego medalu i mistrzostwa strefy wschodniej w walkach kobiet do 53 kg, była też finalistką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, zdobyła także tytuł II-giej Wicemistrzyni Polski Juniorów i Drużynowej Mistrzyni Polski Seniorów 2011 jako zawodniczka rezerwowa.

Od tamtej pory zwielokrotniła swoje dokonania startując z powodzeniem na Mistrzostwach Polski, Pucharach i Mistrzostwach Europy oraz Pucharach i Mistrzostwach Świata. Od 3 lat jest w Reprezentacji Polski Seniorów.

Kasia jak i brat Łukasz Ciężki to bardzo pracowite rodzeństwo. Przez ostatnie kilka lat wspierając się wzajemnie doprowadzili radzyńskie Taekwon-Do do ponownego rozkwitu. Od niedawna wspiera ich jeszcze brat Paweł. Pod ich okiem trenuje obecnie ponad 300 dzieci i młodzieży !

 

Wolne stanowisko urzędnicze w Gminie Borki

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Zagrali na piątkę!

Skomentuj