banner

Klub „Orlęta” zaprasza na debatę o sporcie

Dziś, po zakończeniu spotkania Orlęta Radzyń – Spartakus Daleszyce, ok. godz. 17.00 w kawiarence klubowej odbędzie się otwarta debata, dotycząca rozwoju sportu w mieście. Zaproszenie na spotkanie, które prowadzić będą prezes LKS Orląt, Krzysztof Grochowski oraz Mateusz Orzechowski otrzymały wszystkie komitety wyborcze.

Temat sportu pojawia się w wyborczych programach większości kandydatów na burmistrza miasta. Podczas spotkania przedstawiciele komitetów wyborczych odpowiedzą na zadane pytania oraz przedstawią program na funkcjonowanie sportu w  Radzyniu.

Debata ma trwać ok. półtorej godziny.

Stosowne zaproszenia zostały wysłane do wszystkich sześciu komitetów wyborczych, które zgłosiły kandydatów w wyborach do Rady Miasta. Aktualnie swój udział w debacie nieoficjalnie potwierdziło pięć komitetów. Debata planowana jest w kawiarence klubowej w najbliższą sobotę, 6 października o godzinie 17:00, po zakończeniu meczu ze Spartakusem Daleszyce. Formuła i szczegóły techniczne debaty zostaną doprecyzowane z komitetami wyborczymi w najbliższych dniach. Debatę klub planuje jako otwartą, ale ze względu na pojemność sali liczba miejsc jest ograniczona.

Tematyka i ramy czasowe

Każdy komitet odpowie na 3 pytania dotyczące sportu w mieście, czas na odpowiedź na każde z pytań to 1,5 minuty, na zakończenie debaty każdy z komitetów będzie miał 2 minuty na podsumowanie

Kolejność odpowiedzi

– kolejność odpowiedzi i podsumowania zostanie ustalona w drodze losowania (losowanie odbędzie się tuż przed debatą ok. godz. 16.50)

Przedstawiciele komitetów zajmą miejsca przy ponumerowanych stolikach zgodnie z wylosowaną kolejnością odpowiedzi na pierwsze pytanie)

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Zmiana przepisów ruchu drogowego

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

22 JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI

Skomentuj