banner

Kolęda z Policją w ZSP

21 grudnia odbyło się w ZSP spotkanie z kolędami świata. Zanim jednak do tego doszło, dyrektor Grażyna Dzida zaprosiła na scenę dwóch funkcjonariuszy Policji.

Pani dyrektor  Grażyna Dzida na początku uroczystości przywitała zgromadzonych i zapowiedziała gości z Komendy Powiatowej Policji. – Wszystkim nam leży na sercu Wasze bezpieczeństwo – przypomniała, zwracając się do uczniów.

Sierżant Piotr  Woszczak i Naczelnik Ruchu Drogowego w Radzyniu, starszy aspirant Mariusz Jeruzalski przywieźli ze sobą stosowne prezenty. Były to elementy odblaskowe. – Od 2 lat na każdym pieszym korzystającym z drogi poza obszarem zabudowanym spoczywa obowiązek korzystania z elementów odblaskowych. Może to być kamizelka, opaska, breloczek – przypomniał aspirant Jeruzalski.

Funkcjonariusze apelowali, aby z troski o swoje bezpieczeństwo stosować takie świecące ozdoby także w terenie zabudowanym. Odblaski zostały przekazane na ręce pani dyrektor. – Życzymy bezpiecznego powrotu ze szkoły do domu – zakończyli policjanci.

Zmorzyński do Puław, trwają poszukiwania napastników

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Spotkanie Wigilijne w przedszkolu

Skomentuj