Darmowy Program PIT

Kolędobranie 2019

20 stycznia w ROK-u fani pastorałek mogli uraczyć się koncertem „Kolędobranie 2019”. Zespoły i soliści z całego powiatu radzyńskiego przybyli, by zaprezentować się na scenie.

Koncert przyciągnął liczną publiczność. W roli konferansjerki wystąpiła niezawodna Aldona Sadowska. Każdy z występujących  mógł liczyć na pamiątkowy dyplom od dyrektora ROK-u, Roberta Mazurka, i upominek z logiem „Spomleku”.

A oto artyści, którzy wystąpili tego wieczoru na scenie: chór parafialny z Kąkolewnicy, mali tancerze i śpiewacy z grupy „Dinozaury” z Przedszkola nr 1, Zofia Jabłońska, Milena Michalak, duet Ola i Włodek Bilscy, Maja Polkowska, Marlena Stefaniak, Radosław Stefaniak, Maja Gąsior, zespół „Przegalińskie Anioły”, Martyna Belniak, Patrycja Kozieł, Bogusław Orzeł, duet Weronika Śmiecińska i Filip Skwara, zespół Niezapominajki, zespół Różanki, zespół Wrzos z Kąkolewnicy, zespół Brawo My oraz zespół Radzyniacy.

Na koniec pani Aldona zapowiedziała niespodziankę. Na scenie zadebiutował wokalny zespół młodzieżowy o wdzięcznej nazwie „Eklerki”.

Zajęcia szachowe w wohyńskim GCK

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„Nasze Betlejem”

Skomentuj