banner

Kolorowy lipiec w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu

Początek sierpnia, to idealny czas na podsumowanie Kolorowych Wakacji – zajęć dla dzieci organizowanych przez Wójta Gminy i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim. Od dnia 2 lipca do 27 lipca br. roku odbyły się warsztaty w miejscowościach: Płudy, Biała, Ustrzesz, Bedlno, Brzostówiec, Branica Radzyńska-Kolonia, Zbulitów Duży, Jaski, Białka oraz Paszki Duże.

Chętnych do gier i zabaw sportowych nie brakowało, podobnie jak na warsztaty kulinarne. Dzieci przybywały licznie, wraz z rodzicami lub opiekunami. W każdej z miejscowości sołtysi wspierali organizatorów zajęć i czuwali nad porządkiem w obiektach. Dzięki temu zabawy przebiegały w miłej i bezpiecznej atmosferze. Podczas warsztatów kulinarnych dzieci miały możliwość wykonać ciasta, babeczki oraz pizzę. Nad właściwymi proporcjami przygotowywanych składników czuwała niezastąpiona Pani Mariola Mazur. Natomiast w trakcie zajęć sportowych organizowano m.in. zawody w piłkę nożną – ulubioną formę rekreacji wszystkich chłopców. Ponadto dzieci mogły skorzystać na świeżym powietrzu z badmintona, minigolfa, hula-hop, gum do skakania itp. Deszczowa pogoda sprzyjała innym formom zabaw, a mianowicie różnorodnym grom planszowym oraz malowaniu farbami, z czego w większej mierze korzystały dziewczynki. W każdej z wyżej wymienionych miejscowości przygotowywano dzieciom słodki poczęstunek w postaci ciastek i kompotu, dla zregenerowania sił po zabawie.

Duża dawka śmiechu i pozytywny nastrój nie opuszczał uczestników gier nawet przez moment. Jest to dowodem na to, że tego typu zajęcia są bardzo dobrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci przebywających w trakcie wakacji w domach. W związku z tym, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia odbywające się w sierpniu. Liczymy na Waszą obecność!

Cleo gwiazdą dożynek w Borkach

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Będzie „Czerwony”, nie tylko od upałów

Skomentuj