banner

Konkurs dla oddziałów OSP

Konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych Z terenów wiejskich „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”.

Zmianie uległa jednak formuła dystrybucji toreb.  W tym roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przeprowadzi konkurs pt. „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”, skierowany do oddziałów OSP w całej Polsce.

Zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu krótkiego filmu promującego bezpieczną zabawę i pracę na wsi w czasie wakacji. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym etapie konkursu trwającym w okresie od dnia 15.06 do dnia 20.07.2017 r.  każdy OR wyłoni 5 najlepszych prac oraz wskaże najlepszą do drugiego etapu rozgrywanego w okresie od dnia 02 do dnia 10.08.2017 r. na szczeblu Centrali, w którym będą konkurowały najlepsze filmy z każdego OR, a nagrodą główną będzie piła spalinowa HUSQVARNA.

Wszystkie 16 prac zamieszczone zostaną na Facebooku ARiMR. Zwycięży materiał z największą liczbą polubień. Zgłoszenia należy przesyłać w terminie  od dnia 15 czerwca 2017r. do dnia 20 lipca 2017r. zgodnie z wymogami zawartymi w regulaminie konkursu na adres:

Lubelski Oddział regionalny ARiMR

Elizówka 65 A

21-003 Ciecierzyn

Z dopiskiem:  KONKURS „Bezpieczna zabawa i praca na wsi podczas wakacji”.

Kontakt:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Biuro Oddziału Regionalnego

Elizówka 65 A

21-003 Ciecierzyn

Tel.:  81 756 85 25  Joanna Sierakowska

Uczniowie klasy sportowej z Gimnazjum Nr 2 wicemistrzami ligi wojewódzkiej

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

„ Jem zdrowo i kolorowo”

Skomentuj