banner

Konwencja KW RaSIL oraz spotkanie z Ministrem Przedsiębiorczości i Technologii

Zapraszamy na spotkanie z minister Jadwigą Emilewicz połączone z prezentacja kandydatów Komitetu Wyborczego Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych w wyborach samorządowych  w najbliższy  piątek, o  godz 18.00 na Placu Wolności. Poznaj naszych kandydatów i nasz program!

Przez ponad dekadę działalności, dzięki inspiracji i pomocy organizacyjno-finansowej RaSIL, udało się zrealizować bardzo dużo pożytecznych inicjatyw na rzecz lokalnej integracji, rozwoju i utrwalania dziedzictwa narodowego. Przez ten czas Stowarzyszenie zbudowało wokół siebie środowisko złożone z wielu wartościowych, aktywnych osób, którym dobro lokalnej społeczności leży na sercu. 

Wierzymy, że tak jak w działalności w ramach organizacji pozarządowej, potrafią oni zadbać o społeczność powiatu radzyńskiego również na polu samorządowym; że posiadają umiejętności i przymioty, które należy sprawdzić w szerszym działaniu dla dobra ogólnego. Dlatego postanowiliśmy wziąć czynny udział w tegorocznych wyborach samorządowych tworząc komitet wyborczy pod nazwą: Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych, który w skali powiatu radzyńskiego wystawia listy kandydatów na radnych do Rady Powiatu i Rady Miasta oraz rad gmin. 

Poznajcie ich w piątek, 14 września

o godzinie 18.00

na radzyńskim placu Wolności

Zapraszamy!

*

Jutro więcej o naszym gościu

Jakub Hapka

Na portalu od jesieni 2012 r. Najpierw jako felietonista, od maja 2015 redaktor naczelny. Absolwent polonistyki UMCS. Fan futbolu.

Autobusem z Komarówki do Radzynia i z powrotem

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Poznaj gościa piątkowej konwencji KW RaSIL

Skomentuj