banner

„Luz Band” bisuje, czyli przedostatnia Letnia Scena Kultury

Kolejna Letnia Scena Kultury za nami. Tym razem ROK przygotował naprawdę wiele atrakcji. Gwoździem programu był występ zespołu „Luz Band” z Wojciechem „Molasem” Gilem. Publiczność mogła usłyszeć znane i lubiane polskie rockowe szlagiery.

Wcześniej już od rana rozgrywał się turniej siatkówki plażowej. Tej niedzieli masę atrakcji zapewnili także harcerze. Każdy chętny  mógł nauczyć się podstaw szyfrowania, wiązania węzłów, a także wziąć udział w różnych grach karcianych, planszowych i zręcznościowych. Coś dla siebie mogli znaleźć także młodzi artyści, malując pod chmurką na folii. Można było także wziąć udział w marszu na orientację i wygrać bilet na basen za 1 złoty.

Gwoździem programu był jednak koncert zespołu „Luz Band” w klasycznym pięcioosobowym składzie:wokalistka,gitara solowa i wokal, gitara basowa,instrumenty klawiszowe&wokal,perkusja. Podczas koncertu z Wojciechem „Molasem” Gilem i Klaudią Sulej na wokalu nie mogło zabraknąć takich rockowych szlagierów jak „Kryzysowa narzeczona”, „Wehikuł czasu” czy „Dzieci wybiegły”. Licznie zgromadzona publiczność świetnie się bawiła, śpiewając razem z wykonawcami. Zespół bisował aż trzy razy! A już za tydzień… ostatnia Letnia Scena Kultury!

Pyszna zabawa, czyli Serenadowa Gra Rodzinna

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

W sieci: sprawa wysypiska w Adamkach

Skomentuj