banner

Szlachetna Paczka z I LO. Wiemy już, ile udało się zebrać!

W piątek, 30 listopada, w ramach organizowanej jak co roku ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” społeczność I Liceum Ogólnokształcącego zaprosiła wszystkich radzyniaków i ludzi dobrej woli na koncert charytatywny, który miał miejsce w sali kinowej ROK-u.

Cały dochód z biletów został przeznaczony na pomoc potrzebującym, którzy zgodnie z ideą „Szlachetnej paczki” dostaną wyjątkowe prezenty na Święta Bożego Narodzenia dostarczone im przez wolontariuszy.

Zgromadzoną publiczność przywitała dyrektor I LO, Ewa Grodzka. Tego wieczoru na scenie zaprezentowali się młodzi-zdolni z radzyńskiego liceum. Wystąpiły zespoły muzyczne „Są Gorsi” oraz Zespół Muzyczny I LO, a także tancerze i tancerki z grup „Więcej was matka nie miała” oraz „Dirty Devil Dancers”. Swoje pięć minut  mieli również soliści, m.in. popis gry na akordeonie dał Karol Zbaracki. Gwiazdą koncertu był dobrze znany radzyńskiej publiczności zespół rockowy Dispelled Reality.

Podczas koncertu zebraliśmy 1257 zł – poinformowała nas przed chwilą dyrektor Ewa Grodzka. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za organizację i udział w koncercie!

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

 

Przyszły mrozy. Nie bądźmy obojętni!

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

W nowym roku wybory uzupełniające w Czemiernikach

Skomentuj