banner

Zatańczyli dla Renaty

W sali widowisko-sportowej przy ZSP odbył się dzisiaj, tj. 13 maja, charytatywny maraton Zumba Fitness „Ratujmy Renatę”. Jest to kolejne wydarzenie zorganizowane w celu zbierania funduszy na pomoc dla chorej na raka Renaty Tarnowskiej.

Aby zatańczyć wspólnie z instruktorami należało wrzucić datek przed wejściem na salę. Przybyłych przywitał Paweł Tarnowski. W krótkich słowach przywitał zgromadzonych, dziękując im i prosząc o przesłanie pozytywnej energii płynącej z zumby do jego żony.

Następnie instruktorzy Joanna Tiomkin, Sylwia Nogal, Natalia Piasecka, Sylwia Szczęsna, Natalia Flis, Paweł Jabłoński i Magdalena Domańska rozpoczęli pokaz, zachęcając wszystkich do aktywnego uczestnictwa. Tak też się stało. Wkrótce sala pełna była amatorów zdrowego trybu życia, „tańczących” w takt energetyzującej muzyki.

Zumba to unikalny system ćwiczeń fitness, który został opracowany na przestrzeni lat 90. XX wieku przez tancerza Alberto „Beto” Pereza z Kolumbii. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.

Echa wczorajszego pożaru

NASTĘPNY ARTYKUŁ »

Eurodeputowany Zbigniew Kuźmiuk w Radzyniu

Skomentuj